Молдавію охопили численні антикомуністичні мітинги

Масові антикомуністичні акції почалися в Кишиневі.

У Молдавії почалися масові антикомуністичні акції. Сьогодні в центрі Кишинева за участю більш як тисячі осіб пройшов перший із запланованої серії антикомуністичних мітингів, організований цивільним форумом "За Європу".

Учасники акції виступають проти повернення до влади Партії комуністів Молдавії і створення лівоцентристської коаліції Партії комуністів з Демократичною партією Молдавії.

Мітингуючі заявили, що мають намір проводити акції в Кишиневі періодично до створення в парламенті демократичної проєвропейської правоцентристської коаліції за участю Ліберально-демократичної, Ліберальної і Демократичної партій.

Учасники мітингу в Кишиневі заявили, що за підсумками дострокових парламентських виборів від 28 листопада близько 60% громадян проголосували проти Партії комуністів, за партії, що входять до нинішнього правлячого альянсу, закликавши Демократичну партію не вступати до альянсу з комуністами і створити правоцентристську коаліцію.

Як повідомлялось, правляча коаліція в Молдавії має бути створена до 28 грудня 2010 року. До нового парламенту Молдавії пройшли чотири партії, при цьому Партія комуністів матиме в 101-місному парламенті 42 депутатських мандата, Ліберально-демократична партія - 32, Демократична партія - 15, Ліберальна партія - 12. Можливим є формування лівоцентристської коаліції "За Молдову" за участю Партії комуністів і Демократичної партії Молдавії або відновлення Альянсу за європейську інтеграцію за участю Ліберально-демократичної, Демократичної і Ліберальної партій.

Створення коаліції залежить від вибору, який зробить Демократична партія.

Читайте також:

У Молдові Партія комуністів перемогла на парламентських виборах

Президент Молдови нагородив борців з комунізмом

У Молдові увічнили пам'ять румунського соратника Гітлера

У купах сміття біля парламенту Молдови знайшли оригінал Декларації незалежності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: