Молдавські розкольники захопили скандального протодиякона РПЦ Кураєва

Професора Московської духовної академії Андрія Кураєва заблокували у будівлі Молдавської митрополії з вимогою "покаятися".

Професор Московської духовної академії протодиякон Андрій Кураєв 10 листопада був замкнений членами маргінальної групи в будівлі Молдавської митрополії в Кишиневі.

"Я заблокований в будівлі митрополії, зовні - близько трьохсот "чибрикістів" (членів маргінальної молдавської групи "Товариство святої Матрони Московської", очолюваної протоієреєм Анатолієм Чибриком - прим. ред.)", - розповів Кураєв.

За його словами, вони заявили: "Не випустимо, поки ви не покаєтеся перед нами".

"Я цього зробити не можу, тому що, по-перше, лицемірне покаяння перед Богом - це мерзотно", - заявив отець Андрій.

"По-друге, - продовжив він, - розкольники будуть використовувати має покаяння як аргумент на користь того, що вони мають рацію, що навіть Кураєв перед ними покаявся.

"Зараз я фізично не можу залишити будівлю, і навіть наявність двадцяти поліцейських поки не може допомогти вирішенню цієї проблеми", - додав протодиякон.

10 листопада в будівлі єпархії в Кишиневі проходить церковний суд над Анатолієм Чибриком. Раніше він критикував керівництво церкви за "екуменізм", до його групи входять противники діалогу з представниками інших релігій і конфесій.

На початку жовтня згаданий священик влаштував погром на лекції Кураєва в Кишиневі: кілька десятків агресивно налаштованих осіб, прихильників і прихильниць Чибрика, увірвалися до приміщення, де проходила лекція, з погрозами, побили декана одного з факультетів і вдарили московського лектора по обличчю.

Андрій В'ячеславович Кураєв - протодиякон РПЦ, професор Московської духовної академії, письменник, богослов і публіцист, проповідник.

Він відомий своїми скандальними заявами, які викликали неоднозначні оцінки як з боку представників як православ'я, так і інших конфесій.

Зокрема, нещодавно, на зустрічі з семінаристами він порадив майбутнім священикам "відмісіонерити" невіруючих дівчат.

"Я вам дам таку місіонерську пораду. Ідіть у місто, на дискотеку, знайдіть там невіруючу дівчину, відмісіонерьте її, катехизіть її до знемоги", - сказав Кураєв.

Читайте також:

Кураєв порадив семінаристам "відмісіонерити і відкатехизити" невіруючих дівчат

Російський священик: Інтернет - фашизм, якому не вистачає біснуватого фюрера

РПЦ: патріарх Кирило поширить вплив на Західну Україну

У монастирі під Суздалем готували наступного царя Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: