Молдова вимагає вивести російські війська з Придністров'я

Придністровська проблематика і питання виведення російських військ і озброєння зачіпалися в ході зустрічі з главою адміністрації президента РФ.

Молдова наполягатиме на виводі з Придністров'я російських військ і озброєння, заявив сьогодні журналістам виконуючий обов'язки президента Молдови, голова парламенту Міхай Гімпу після своєї зустрічі в Кишиневі з главою адміністрації президента Російської Федерації Сергієм Наришкіним.

Він відзначив, що придністровська проблематика і питання виведення російських військ і озброєння зачіпалися в ході зустрічі з главою адміністрації президента РФ. За словами Гімпу, ці питання планується обговорити і на зустрічі з президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим у рамках саміту глав держав СНД, який пройде в Кишиневі 9 жовтня 2009 р.

Гімпу сказав, що в ході зустрічі з Наришкіним він попросив Росію надати допомогу в вирішенні придністровської проблеми, оскільки інші проблеми, зокрема соціально-економічні, Молдова може вирішити або самостійно, або за допомогою західних партнерів. Він підкреслив, що Молдова зацікавлена в швидкому вирішенні придністровської проблеми на користь громадян, щоб вони жили в цілісній, нормальній, демократичній державі.

За словами в.о. президента Молдови, придністровська проблема є найделікатнішою у відносинах Молдови з Росією. Він підкреслив, що республіка виступає за розвиток і зміцнення добрих відносин з РФ і розраховує на допомогу Росії у вирішенні придністровської проблеми.

Читайте також:

Молдова передумала вступати в НАТО та виходити з СНД

Молдова може найближчим часом об'єднатися з Румунією

Молдова підтримала Росію та відмовилася від навчань НАТО в Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: