Молдова передумала вступати в НАТО та виходити з СНД

В.о. президента Молдови, спікер парламенту Міхай Гімпу стверджує, що СНД на НАТО Молдова не проміняє, і спростував інформацію про вихід своєї країни зі Співдружності.

Спікер парламенту Молдови, виконуючий обов'язки президента республіки Міхай Гімпу спростував твердження про те, що молдовська влада має намір виходити з СНД і вступати до Північноатлантичного альянсу.

Виступаючи по приватному телеканалу PROTV, він заявив, що "вступ Молдови в НАТО або вихід з СНД не числяться серед завдань правлячого Альянсу за європейську інтеграцію (АЄІ)".

Нагадаємо, раніше, 20 серпня, російська Независимая газета з посиланням на лідера Ліберально-демократичної партії Молдови Володимира Філата повідомляла, що правляча коаліція Молдови має намір ініціювати проведення референдуму щодо вступу країни в НАТО.

Крім того видання з посиланням на заступника голови Ліберал-демократичної партії Олександра Тенасе зазначало, що атлантична інтеграція Молдови стає її пріоритетом, правда довгостроковим.

Як повідомлялося раніше, Гімпу являється прихильником об'єднання Молдови з Румунією і збирається втілити цю ідею в життя.

Читайте також:

Молдова може найближчим часом об'єднатися з Румунією

Молдова підтримала Росію та відмовилася від навчань НАТО в Грузії

Ющенко: в України немає альтернативи НАТО

Франція пошкодувала, що Україну покликали в НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: