Молдова запропонувала Євросоюзу безвізовий режим

Президент Володимир Воронін зустрівся з верховним представником ЄС з спільної зовнішньої політики й безпеки Хав’єром Соланою.

Президент Молдови Володимир Воронін запропонував Євросоюзу ввести для її громадян безвізовий режим.

Про це він повідомив в Кишиневі під час зустрічі з з верховним представником ЄС з спільної зовнішньої політики й безпеки Хав’єром Соланою.

"Ми просимо в терміновому порядку надати громадянам Молдови свободу пересування по ЄС", - сказав Воронін.

Чіткої відповіді на цю пропозицію не було, проте Воронін подякував Солані за візит до Кишинева і висловив упевненість, що рекомендації Європейського Союзу дозволять подолати політичну кризу в країні.

"Я переконаний, що після зустрічей з головою Європейського Союзу, прем'єр-міністром Чехії Міреком Тополанеком і Хав’єром Соланою ми зможемо подолати політичну кризу, в яку була втягнута Молдова 6-7 квітня", - сказав Воронін.

Зазначимо, після масових акцій протесту в Кишиневі влада Молдови запровадила візовий режим з Румунією. В ЄС, членом якого є Румунія, закликали переглянути це рішення.

Як повідомлялося, на початку квітня в Кишиневі проходили масові акції протесту з вимогою переглянути результати виборів, на яких упевнену перемогу отримали комуністи. Мітинг поступово переріс у заворушення, внаслідок чого були підпалені будівля парламенту і резиденція глави держави.

Читайте також:

Європа вимагає від Молдови скасувати візовий режим з Румунією

Конституційний суд Молдови затвердив підсумки виборів

The Weekly Standard: події в Молдові – крок до наступу на незалежну Україну

Україна втрачає позиції на Дунаї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: