Молдова звинуватила Росію у порушенні суверенітету і вимагає вивести війська з Придністров'я

Занепокоєння викликали військові навчання за участі російських військовослужбовців.

Через спільні навчання "силових структур Придністров'я" з російськими військовими Молдова звинуватила РФ у порушенні суверенітету, пише Deutsche Welle.

"Кваліфікуємо ці навчання як незаконні та неприпустимі дії на території Молдови", - йдеться у коментарі Бюро з реінтеграції при уряді Молдови.

Військовослужбовці Оперативної групи російських військ, які беруть участь у навчаннях, - це об'єднання збройних сил РФ, яке від 1995 року дислоковане на території самопроголошеної "Придністровської молдовської республіки".

Вперше подібні навчання відбулися наприкінці липня - на початку серпня. У середу, 17 серпня, закінчилася друга програма навчань.

Дані маневри, на думку влади Молдови, підривають наявні механізми підтримання миру та шкодять врегулюванню ситуації у Придністров'ї.

ВідеоПрем'єр Молдови у статті до американців попросив допомоги для захисту від Росії

У свою чергу Міністерство закордонних справ Молдови заявило офіційному представникові посольства Росії про необхідність виведення російських військ й озброєння з Придністров'я, а також закликало перетворити нинішню миротворчу операцію на багатонаціональну цивільну місію під міжнародним мандатом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: