Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вогонь знищив велику частину внутрішніх конструкцій будівлі.

У понеділок, 15 квітня, сталася пожежа в одній із найвідоміших пам’яток Франціїсоборі Паризької Богоматері. Очевидці та медіа швидко почали публікувати з місця події численні фото та відео

У соборі через масштабну пожежу, яка сколихнула увесь світобвалився дах і шпиль, а вогонь знищив велику частину внутрішніх конструкцій будівлі.

Біля собору, охопленого вогнем, зібралися люди. Деякі з них молилися на колінах, інші співали Аве Марія – католицьку молитву до Діви Марії. Очевидці спостерігали за пожежою на обох берегах Сени.

В ніч проти 16 квітня було офіційно повідомлено, що основні конструкції будівлі собору Нотр-Дам не обваляться – про таку загрозу раніше говорили пожежники.  За останніми даними, в результаті пожежі постраждала одна людина - травми отримав один з пожежників

ВідеоПожежа світового масштабу: п'яту годину поспіль палає Собор Паризької Богоматері

Це католицький собор 12 століття, який є всесвітньою архітектурною пам'яткою та візитівкою французької столиці. Днями історичну будівлю почали реставрувати, і найпевніше, саме ці роботи спричинили займання. Люди не постраждали. Але дах собору вигорів ущент, шпиль обвалився.  

Пожежа світового масштабу: п'яту годину поспіль палає Собор Паризької Богоматері

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції