Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Молочний протест: на італійському острові Сардинія фермери виливають виготовлене молоко через низькі ціни

Молочний протест: на італійському острові Сардинія фермери виливають виготовлене молоко через низькі ціни

Вони знизилися на 25%.

Пастухи та фермери на острові Сардинія (Італія) кілька днів протестують проти зниження цін на молоко.

Про це повідомляє Euronews.

Активісти виливають своє молоко бідонами на дороги, заявляючи про те, що воліють краще його знищити, аніж продавати за безцінь. Ціна на молоко впала на 25% до 60 центів за літр, що також призвело і до падіння ціни на традиційний сир Pecorino Romano, виробництво якого забирає більше половина овечого молока, яке роблять на острові.

На знак протесту фермери та пастухи перекривають центральні дороги та навіть зупинили поставки французької свинини на острів. Їхні акції не залишилися непоміченими і на них відреагував прем’єр-міністр країни Джузеппе Конте.

"Протягом кількох днів сардинські пастухи виходили на вулиці і протестували проти цін на молоко. Їхній протест і їхні вимоги не можуть залишатися непочутими. Їхні причини повинні бути негайно зрозумілі", - написав він на своїй сторінці у Facebook, анонсувавши і зустріч з активістами.

Нагадаємо, у березні 2018 року подібну акцію провели під Кабінетом міністрів України. Тоді фермери вилили тонну молока під стінами уряду, вимагаючи прозорого розподілу дотацій на тваринництво.

Відео Фермери вилили під будівлю Кабміну тонну молока, вимагаючи прозорого розподілу дотацій

На тваринництво Кабмін цьогоріч передбачив майже 4 мільярди гривень підтримки. Утім, бояться мітингувальники, грошей можуть і не побачити. Бо кошти можуть розподіляти в ручному режимі. Урядовців попросили розробити іншу, більш прозору схему.

Фермери вилили під будівлю Кабміну тонну молока, вимагаючи прозорого розподілу дотацій

Залиште свій коментар

Вибір редакції