Молодь Киргизії готує контрреволюцію

У Бішкеку було проведено молодіжний форум, який зажадав від нової влади залучити молодь до ухвалення державних рішень.

Наслідки перевороту у Киргизії
daylife.com
Молодіжний форум висунув новій владі Киргизії ультиматум
Молодіжні організації, які стали головною рушійною силою державного перевороту в Киргизії на початку квітня, звинуватили тимчасовий уряд в узурпації влади.

У Бішкеку був проведений молодіжний форум, який висунув новій владі ультиматум: від уряду зажадали включити до кабінету міністрів представників молодіжних груп, а також знизити віковий поріг для кандидатів у президенти Киргизії.

Представник тимчасового уряду заявив, що "у них немає морального права висувати такі вимоги". Експерти побоюються, що ображена молодь може влаштувати в Киргизії ще одну революцію.

Організатори форуму проголосили створення коаліції 17 молодіжних об'єднань з усіх регіонів країни, які відтепер мають намір єдиним фронтом боротися за свої права.

"Всі гучні заяви та обіцянки представників тимчасового уряду є порожнім звуком і не мають сили для прийняття ними ж конкретних рішень. Тимчасовий уряд казав, що буде спільно з молоддю працювати на розвиток країни, але насправді виявилося , що вони навіть не хочуть дізнатися точку зору молодих киргизів", - йдеться в ухваленому на форумі зверненні.

Молодіжні лідери заявили, що під час подій 7 квітня їх "просто використали".

"Вам, шановні добродії з тимчасового уряду, не слід забувати, що коли ви були заарештованими, то вас з в'язниць звільнила наша молодь. Навчіться бути вдячними!" – заявили вони у зверненні.

На молодіжний форум жоден з представників нової влади так і не прийшов. Хоча там розуміють, яку небезпеку представляє ображена молодь. "Не можна допустити, щоб молоді люди знову відчули себе покинутими і забутими. Треба підтримати молодь, щоб вона стала реальною силою в державі", - заявила голова тимчасового уряду Роза Отунбаєва.

Саме молодь, а не киргизька опозиція, стала головною рушійною силою "революції тюльпанів-2", в результаті якої на початку квітня було скинуто режим Курманбека Бакієва.

Після арешту лідерів опозиції в ніч з 6 на 7 квітня молодь взяла ініціативу в свої руки і пішла на відкрите зіткнення з правоохоронними силами. У Бішкеку молоді маніфестанти, зламавши кордони міліції, пішли до Будинку уряду і взяли його штурмом, попутно звільнивши опозиціонерів, яких утримували в державній службі національної безпеки. Нагадаємо, тоді в результаті заворушень загинули більше 80, і дістали поранення близько 1500 людей.

Читайте також:

Бакієва заочно звинуватили в масових вбивствах

Тимчасовий уряд Киргизії призначив дату виборів

Влада Киргизії віддала наказ стріляти по мародерах на ураження

Президент Киргизії віддав владу в країні опозиції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: