Молода жінка вийшла заміж за 89-річного бізнесмена за 8 днів до його смерті і отримала його мільйони

Молода жінка вийшла заміж за 89-річного бізнесмена за 8 днів до його смерті і отримала його мільйони

Фото: Pexels

Онука мільйонера намагалася оскаржити заповіт, але суд встав на бік вдови.

У Ізраїлі онука  померлого 89-річного ізраїльського бізнесмена подала до суду клопотання про анулювання заповіту свого дідуся, щоб позбавити його молоду дружину спадку. Втім, суд у сімейних справах став на бік вдови, незважаючи на те що її весілля з літнім чоловіком відбулося усього за 8 днів до його смерті.

Про це повідомляють "Вести Израиль по-русски".

Як свідчать матеріали розгляду, бізнесмен і його обраниця  перебували у стосунках протягом 11 років. 
Вони познайомилися під час занять спортом.  Жінка працювала тренеркою у фітнес-центрі і проводила персональні тренування. Одним з її підопічних був і підприємець.

Між ними зав'язалася дружба, яка переросла у роман, а через 10 років пара вирішила одружитися, але через 8 днів після весілля мільйонер помер.

Бізнесмен заповів усе своє майно своїй дружині, тим самим позбавивши двох онучок права на будь-яку частину спадщини. Одна з них подала клопотання до суду у сімейних справах, вимагаючи визнати заповіт недійсним.

Зазначається, що заповіт бізнесмен склав за 3 тижні до своєї смерті, де заповів своїй дружині усе майно на мільйони шекелів та бізнес у Ізраїлі та за кордоном.

Позивачка стверджувала, що її дід на момент написання заповіту страждав від важкої хвороби та приймав ліки, які могли впливати на його когнітивні здібності.

Онука зажадала визнати дійсним заповіт діда, який був написаний 25 років тому, в якому було зазначено, що усе його майно переходить його єдиній доньці, яка, на жаль, померла раніше батька, і в якої 2 доньки.

Вдова, своєю чергою, заявила, що її покійний чоловік був при здоровому розумі й твердій пам'яті до останніх днів, що саме він ініціював весілля.

Вислухавши аргументи сторін і представлені свідчення, суд ухвалив рішення на користь вдови і постановив, що останній заповіт померлого має бути виконаний.

Нагадаємо, що Запоріжжі квартиру померлої жінки, вартістю понад мільйон, передадуть у власність міста.

Повʼязані теми:

Наступна публікація