Молоді росіяни погуляли в Італії на 86 тисяч євро і відмовилися платити

Молоді люди щось весело святкували всю ніч у приватному залі, далеко від цікавих очей. Було випито 90 пляшок елітного шампанського Cristal.

Шестеро молодих росіян, дітей московських бізнесменів, "погуляли" у знаменитому нічному клубі Billionaire на Смарагдовому узбережжі італійської Сардинії, але потім відмовилися оплатити рахунок на 86 тисяч євро.

Як повідомляється, троє чоловіків і три дівчини замовили столик в найкращому клубі Сардинії, на знаменитому курорті Costa Smeralda. Billionaire - заклад для дуже заможних людей, що належить італійському бізнесменові Флавіо Бріаторе.

Для підтвердження броні молоді люди не стали називати своїх імен і прізвищ, а обмежилися лише вказівкою назвою яхти - Kismet, на якій припливли до Сардинського берегів. Яхта довжиною 70 метрів з басейном, гідромасажною ванною і піаніно на борту здалася достатнім підтвердженням кредитоспроможності гостей, і персонал клубу, отримавши схвалення Бріаторе, не став уточнювати особисті дані молодих людей, пішовши назустріч компанії, що бажає зберегти інкогніто.

Молоді люди щось весело святкували всю ніч у приватному залі, далеко від цікавих очей. Було випито 90 пляшок елітного шампанського Cristal. Вечірка обійшлася в 86 тисяч євро, однак виставлений рахунок ніхто з учасників оплачувати не захотів.

Напружену ситуацію, враховуючи статус клубу і величину пред'явленого рахунку, розрядив капітан яхти Kismet, який поставив свій підпис і запевнив, що все буде сплачено на наступний день. Однак у той же день яхта спливла в невідомому напрямку, прихопивши з собою й капітана, і молодь.

У неділю представник клубу Billionaire подав офіційну заяву про подію в місцеві правоохоронні органи, яке було передано в прокуратуру. Коли молодих людей знайдуть, їм пред'являть звинувачення в шахрайстві і зобов'яжуть заплатити за рахунками.

За даними російських ЗМІ, молоді люди є дітьми багатих московських бізнесменів.

Читайте також:

Німецького депутата побили в ресторані за замовлення свинячої сосиски в Рамадан

Черновецький снідає гречкою, а вечеряє в елітному ресторані

Дружина Мєдвєдєва шокувала Європу своїми примхами і безтактністю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: