Монолог вдови. Максакова розповіла, як буде жити без убитого чоловіка Вороненкова

Дата публікації
Перегляди
35к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Монолог вдови. Максакова розповіла, як буде жити без убитого чоловіка Вороненкова

Марія Максакова на місці вбивства чоловіка / Фото: Reuters

Максаковій посилили охорону.

Вдова вбитого 23 березня в Києві екс-депутата Державної Думи Росії Дениса Вороненкова Марія Максакова розповіла про перші емоції після вбивства чоловіка, про стосунки з Денисом, про те, що буде робити далі, як буде сама виховувати дітей, про посилення охорони.

Про це Максакова розповіла "Медузі".

У мене навіть язик не повертається сказати "був" — найкращий на світі чоловік. Я йому дякувала за кожен день, що він зі мною проводив. Після всього бруду, який був у моєму житті, мені в 37 років так широко посміхнулася удача. Я цінувала кожен день. Він був король, а я була з ним поруч — королева. Я не чула на свою адресу жодного докору. Він боявся за мене, боровся. Він освоїв оперу. Він знав кожну мою арію. Він був найбільш ласкавою людиною, яку я знала в своєму житті. Добрим, глибоким, розумним, усе розуміючим, вибачливим. У принципі, якщо б я могла там бути замість нього, я б не замислювалася. Життя далі без нього — це гірше. Я, звичайно, бронетанк. Я, звичайно, міцна. Але я не знала, що може бути так боляче. І я йому вдячна за кожну мить, що він провів зі мною.

Мені, звичайно, дуже важко від того, що у нас маленька дитина. Я мріяла, щоб він його виховував. Все у нього від нього, у (сина) Вані. Я так хотіла, щоб він його виховував, щоб він був такий же, як він. Як це тепер зробити, зі слів, я не знаю. Він, напевно, навіть не буде пам'ятати, коли виросте.

Я не збираюся вибудовувати жодних версій. Не буду навіть думати, хто це зробив, хто це замовив і виконав. Ніщо мені його не поверне. Зрозуміло, що правоохоронні органи будуть цим займатися, це їхня робота. А я буду думати про те, що у мене є хлопчик, якому 11 місяців. І який тепер тільки мій. І заради своєї любові до Дениса я особисто не збираюся взагалі нічого робити. Я не знаю, може бути, це неправильно. Але вони у мене його вже відібрали. І що б я не робила, я його не поверну.

Якщо чесно, я взагалі не знаю, що я буду робити (далі). У мене не було нічого в житті важливішого за нього, нічого. Зараз я навіть не розумію, як і навіщо щось робити далі — і чого хотіти. Я на грані того, що можна витримати взагалі. Я розумію, у мене троє дітей — вони мене будуть, звичайно, підтримувати. А він, між іншим, був готовий виховувати всіх дітей, розумієте? Він любив своїх дітей, ставився до них чудово. Я не знаю. Якось впораюся, напевно.

Денис Вороненков і Марія Максакова / Фото: Reuters

Що там ляпнула мама, я не знаю. (Я з нею не розмовляю) вже давно, а зараз, думаю, взагалі не буду. Я не знаю, за яких обставин вона це сказала, але думаю, у них є запис. Вони б не ризикнули публікувати таке без запису.

Зараз, звичайно (мене охороняють), це взагалі гаси світло. Возять на броньованій машині. (Охорона у Дениса) була, але не така, як у мене зараз. Якби його так охороняли, все було б у порядку.

Коли у нас тільки все починалось, мене покликали заспівати на новорічному вечорі в Ризі. І він мені 31-го пише: ось тобі моя кредитна карта, купи мені квиток з Парижа до Москви. Так ми з ним зустріли наш перший Новий рік. А перед тим як я з Риги поїхала, він мені каже: "Можеш риби купити?". І я купила дві базарні сумки всякої риби, яка там була. Прилетіла з цією рибою і кажу: "Ти розумієш, як я тебе люблю? Ти сказав, ти хочеш риби? Ось тобі риба!".

Я його просила, коли з ним зустрічатися почала: "Денисе, зроби мені таку ласку, пообіцяй мені, будь ласка, що я помру в твоїх руках". Він жодного разу мені не пообіцяв.

Шокуюча історія кілера, який вбив екс-депутата Держдуми Вороненкова

Шокуюча історія кілера, який вбив екс-депутата Держдуми Вороненкова

У мережі з'явилось відео вбивства Дениса Вороненкова

У мережі з'явилось відео вбивства Дениса Вороненкова

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
35к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація