Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Моральні виродки і дегенерати: правнук Сталіна пройшовся по росіянах, які виправдали репресії

Яків Джугашвілі вважає, що підтримка майже половиною громадян РФ дій його діда є наслідком цілеспрямованої брехні.

Виправдання більшістю громадян Росії злочинів силовиків і державних службовців є метою, котру переслідують ініціатори вибілювання образу радянського диктатора  Йосипа Сталіна. Про це заявив його правнук Яків Джугашвілі.

Так, родич лідера СРСР прокоментував підсумки соціологічного дослідження, котре засвідчило, що 46% респондентів вважають виправданими людські жертви часів правління Сталіна. "Що випливає з цього формулювання? Напевно, те, що 46 відсотків вважають злочини цілком нормальним явищем", - зауважив правнук диктатора.

ВідеоУ Москві чоловік жбурнув у пам'ятник Сталіну квітку та вигукнув "Гори в пеклі"

У Москві чергову річницю смерті Сталіна невідомі знову відзначили, викупивши рекламний сіті-лайт та вивісивши на ньому провокаційну рекламу. Торік винних у такій самій акції шукали, але не знайшли. А от нині, принаймні для одного московського ненависника диктатора, його 66-ті роковини закінчилися в автозаку.

У Москві чоловік жбурнув у пам'ятник Сталіну квітку та вигукнув "Гори в пеклі"

"Брехня перетворила народ на моральних виродків і дегенератів, які щиро вважають, що великі цілі досягаються шляхом вчинення злочинів тими, хто за службовим обов'язком зобов'язаний зі злочинністю боротися, тобто держслужбовцями. Ось це для мене зараз найголовніше в цій новині", - зізнався Яків Джугашвілі.

На початку цього року російський лідер Володимир Путін на вечорі до дня сил спецоперацій РФ згадав про свого батька. Той служив у диверсійному загоні народного комісаріату внутрішніх справ СРСР за часів Йосипа Сталіна. НКВС у часи СРСР була структурою, що забезпечувала сталінський терор, в якому загинули мільйони справжніх і вигаданих противників радянського режиму. Також працівники цієї структури відповідальні за проведення Голодомору в Україні, депортацію кримських татар та інші злочини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції