Море, гори й водоспади: Грузія відновлює міжнародний туризм і запрошує українців на відпочинок

Море, гори й водоспади: Грузія відновлює міжнародний туризм і запрошує українців на відпочинок

Фото: pixabay.com

Грузія чекає на іноземних туристів.

Грузія після спалаху коронавірусної інфекції COVID-19 готова від 1 липня приймати іноземних туристів. Країна однією з перших у світі, відкриє свої кордони, бо змогла побороти поширення хвороби.

Про це повідомляє "УНІАН.Туризм" з посиланням на пресслужбу Департаменту туризму і курортів Аджарії.

Передусім у Грузії після карантину відкриються Батумі та Аджарія, де українські туристи зможуть, зокрема, відпочити на морі, в горах, національних парках.

"На морському узбережжі Аджарії субтропічний клімат, берегова лінія протяжністю 21 км, температура води в літній сезон від 21 до 29 градусів, сприятлива обстановка і самобутня незаймана природа. Крім приємного відпочинку, в Батумі ви можете зайнятися сонячною терапією і лікувальними морськими купаннями. Місто потопає в ароматах моря, акацій, магнолій і безлічі інших квітів, і навіть в найхолоднішу пору року – у січні, температура тут не опускається нижче +7-10 градусів", - сказано у повідомленні.

Також на туристів Аджарії чекає чотири охоронювані території з упорядкованими велодоріжками і туристичними пішими маршрутами, місцями для пікніків і кемпінгу, водоспади, озера і річки, заповідники з ендемічними і реліктовими видами флори, гори.

"Саме час насолодитися новим і безпечним пунктом призначення, познайомитися з унікальною культурою і смаками. Батумі з оновленою енергією чекає туристів зі всього світу. Проведіть своє літо без COVID в Батумі, в Грузії", - зауважили в аджарському департаменті туризму.

Як зазначається, Грузії вдалося раніше за інші країни організувати безпечний відпочинок і створити зелені зоні, завдяки антикризовому плану для підтримки туристичного сектору, який розробив уряд країни.

"Можна сміливо сказати, що Грузії вдалося придушити поширення вірусу, зробивши своєчасні карантинні заходи: всі громадяни, що прибували, проходили двотижневий обов'язковий карантин під наглядом лікарів, із забезпеченням триразового харчування. Така практика запобігла поширення вірусу і не зупинила індустрію туризму (готелі, транспорт, харчування)", -  пояснили у Департаменті.

Зазначимо, що в Україні поки не назвали конкретних дат щодо відновлення авіасполучення.

Раніше повідомлялося, що влітку 2020 року після карантину з дотриманням певним правил можна буде у Чорногорії, Греції. Найближчим часом свої кордони, зокрема і для туристів, можуть відкрити уряди Чехії, Австрії та Словаччини. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація