Морська піхота США створить снайперську гвинтівку XXI століття

Снайперська гвинтівка XXI століття дозволить "знаходити ціль" за 1,5 тисячі метрів, а зібрати гвинтівку можна буде за дві хвилини.

Морська піхота США має намір створити нову снайперську гвинтівку, яка дозволить снайперам вражати цілі на відстані понад 1,5 тисячі метрів.

Нова гвинтівка отримає позначення SR21, що означає Sniper Rifle-21st Century ("снайперська гвинтівка XXI століття"). Нова зброя повинна буде замінити гвинтівки M40, які використовуються зараз піхотинцями .

У березні 2010 року тендер на розробку нової снайперської гвинтівки оголосило Командування з проведення спеціальних операцій (SOC) США. SOC поки не розкриває ні вимог до нової гвинтівки, ні учасників тендеру. Морська піхота має намір ознайомитися з результатами тендеру, проведеного Командуванням спеціальних операцій, щоб на їхній підставі вивчити можливості нової зброї, сформувати вимоги і залучити учасників.

За неофіційною інформацією, SOC описала учасникам тендеру гвинтівку з ефективною дальністю до 1,5 тисячі метрів, повністю спорядженою масою до 8,2 кілограма і загальною довжиною не більше 132 сантиметрів. При цьому кожна окрема деталь снайперської гвинтівки повинна бути не довшою, ніж 101 сантиметр. Крім того, гвинтівка для SOC повинна бути оснащена планкою Пікатінні, магазином на п'ять патронів, а час повного розбирання зброї не повинен перевищувати двох хвилин.

SOC використовує три види снайперських гвинтівок - M40, M24 і MK13, які створені на базі Remington 700 і відрізняються одна від одної тільки розміром магазину і калібром патронів. Дальність цих снайперських гвинтівок складає близько 800 метрів, хоча відомі випадки стрільби з них по цілях на відстані понад тисячу метрів.

Слід зазначити, що практично усі роди військ США вирішили модернізувати свою стрілецьку зброю, в першу чергу снайперську.

Читайте також:

Названі найбільші в світі виробники зброї

Ізраїль взяв на озброєння новітні безпілотники, здатні розбомбити Іран

Морська піхота США перейде на спеціальні кулі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: