Моряки відбились від піратів дошками та кілками

Нападаючих піратів спочатку поливали водою з пожежних шлангів, а потім скористалися дошками та кілками.

Екіпаж корабля Boularibank відбився від піратів, що напали на судно в Аденській затоці, дошками та кілками.

Про це повідомляє Морський бюлетень – Совфрахт.

Наразі теплохід слідує до берегів Великобританії, до порту Гулль.

Пірати намагалися захопити суховантаж, на борту якого знаходилося 23 росіян, 28 квітня: вони підібрались до теплохода на двох човнах, після чого відкрили вогонь з автоматів та гранатометів.

Тим не менше екіпаж судна не розгубився – піратів вирішили облити водою з пожежних шлангів, встановлених на судні. Однак незабаром моряки почали кидати в бандитів дошки та кільки, які використовують для розкріплення палубних вантажів. Таким чином команді та пасажирам Boularibank вдалося втекти від погоні.

Boularibank не відхилився від маршруту та продовжує рух до порту призначення. Окрім росіян на борту знаходиться британець (капітан теплоходу), двоє громадян Індії та кілька пасажирів – англійці, голландці, новозеландці, француз, датчанин та австралієць.

Під час нападу піратів ніхто з них не постраждав. Коментуючи рішення команди відбиватися від піратів кілками, менеджер британської компанії, якій належить судно, пошуткував щодо того, що команда Boularibank знайшла спосіб протистояти піратству.

Між тим, уряд Сомалі вимагає від Росії доказів того, що затримані російськими моряками люди – не рибалки, а пірати, заявив посол Сомалі в РФ Мохамед Мохамоуд Хандуле.

Читайте також:

Сомалійці захопили в полон дюжину піратів

Єменські військові відбили танкер у сомалійських піратів

У США вперше за 100 років перед судом з'явиться пірат

Пірати отримали за суховантаж 100 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: