Московська влада вперше дозволила проведення Дня гніву

Росіяни вперше легально зможуть протестувати проти партії Путіна та влади, а їм за це нічого не буде. Так вирішив Лужков.

Уряд Москви погодився з планами організаторів першотравневої акції протесту "День гніву" провести ходу і мітинг у центрі столиці.

Про це повідомив координатор руху "Лівий фронт" Сергій Удальцов.

"Сьогодні вранці мене запросили до мерії, де видали документ узгодження акції "День гніву". Наші наміри задоволені в повному обсязі", - сказав Удальцов.

Зокрема, за його словами, столична влада погодилася з планами опозиціонерів провести 1 травня ходу по Тверському бульварі і мітинг на Пушкінській площі. Удальцов нагадав, що представники столичного уряду протягом останніх двох тижнів - з моменту подачі повідомлення про акцію - наполягали на її проведення на набережній Тараса Шевченка, з чим організатори "Дня гніву" були не згідні.

"Ми розцінюємо це узгодження як певний успіх опозиції. Своїми послідовними принциповими діями ми змусили владу дотримуватися чинних законів", - стверджував представник "Лівого фронту".

Раніше Удальцов повідомив, що першотравневий "День гніву" повинен був носити непартійний, загальногромадянський характер, і взяти участь у ньому зможуть люди різних політичних поглядів. "Ми спеціально запланували ходу на 16:00, а мітинг - на 17:00, щоб всі бажаючі могли приєднатися до нас після участі в інших першотравневих акціях", - сказав представник "Лівого фронту".

Він зазначив, що гаслами "Дня гніву" стануть: "Повернути вибори губернаторів!", "Єдиній Росії" - не довіряємо!", "Ні - сваволі міліції і переслідуванням активістів!", "Припинити незаконне будівництво в наших дворах!", "Ні зростанню цін і тарифів!", "Скасувати транспортний податок!" та інші з критикою політики федеральних і столичної влади.

Тим часом, минулої п'ятниці мировий суд Тверського району Москви ухвалив стягнути з Удальцова штраф в 1000 рублів за організацію "Дня гніву" 20 березня. У той день опозиціонери збиралися провести ходу по Тверському бульварі і мітинг на Пушкінській площі. Столична влада відмовилися погодити проведення заходу і запропонували провести мітинг на іншій площі. Ця пропозиція організаторів не влаштувала, активісти все ж таки вийшли на мітинг на Пушкінську площу. Кілька десятків людей, в тому числі Удальцов, були затримані.

Читайте також:

День гніву в Росії: затримано десятки невдоволених владою

Мітинг у Владивостоці: учасники вимагають відставки уряду РФ

Майже третина росіян готова брати участь в акціях протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: