Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Московська поліція пояснила зволікання з затриманням няні-вбивці

Мовляв, поліцейські діяли грамотно.

Московські поліцейські при затриманні Гюльчехры Бобокуловой, підозрюваної у вбивстві чотирирічної вихованки, виходили з необхідності забезпечення безпеки громадян. Про це заявив заступник начальника поліції з оперативної роботи УВС по Північно-Західному адміністративному округу столиці Валерій Кучеренков.

"Перші завдання — максимально швидко взяти її під контроль і евакуювати людей....", — пояснив поліцейський. Спочатку були перекриті виходи зі станції метро, через 9-12 хвилин на місце події прибуло підкріплення, після чого почалися переговори з підозрюваної.

Як зазначив Кучеренков, поліцейський діяли відповідно до інструкції, і у них не було підстав для ліквідації підозрюваної, яка, за його словами, спочатку лягла на вимогу правоохоронців на землю і поклала руки за голову.

Затримати підозрювану поліцейським довелося після того, як вона встала і пішла в їх бік. Кучеренков додав, що поліцейські діяли грамотно.

Як повідомлялося, 29 лютого, в Москві біля станції метро "Жовтневе поле" людина з головою вбитого дитини в руках почав кричати "Аллах Акбар". За попередньою інформацією, вона працювала нянею і вбила 4-річну дівчинку, за якою доглядала. Після цього зловмисниця відрізала голову дитині і підпалила квартиру.

Поведінка жінки налякало не тільки випадкових перехожих, але і поліцію. "Вона прийшла до входу в метро з червоним пакетом, з якого дістала голову дитини. Вона ходила довго і щось кричала, але до неї ніхто не підходив, всі боялися", — розповіли очевидці. Пізніше з'явилася інформація про те, що женщина-дітовбивця була під дією наркотиків.

Інтернет-користувачі піддали критиці дії московської поліції під час затримання жінки. Юзери звернули увагу, що за антипутінські плакати і мітинги правоохоронці в'яжуть протягом п'яти хвилин, а підійти до жінки, яка погрожує вчинити теракт, не можуть протягом години.

Відео Няня, яка відрізала голову чотирирічній дитині у Москві, визнала свою провину

Залиште свій коментар

Вибір редакції