Московські екстремісти відзначили річницю злочину Євсюкова підпалом будівлі міліції

"Міські партизани" Москви оприлюднили ролик, у якому вони підпалюють будівлю ГУВС. Кадри підпалу супроводжуються піснею "Bella Ciao".

В Інтернеті з'явився відеозапис, у якому відображена спроба підпалу будівлі підмосковного ГУВС у Бутово.

Підпал відбувся в ніч на 26 квітня - він був приурочений до річниці злочину майора міліції Дениса Євсюкова.

На записі видно, як люди кидають дві пляшки з "коктейлем Молотова" у вікна другого поверху будівлі. Ця будівля належить управлінню з організації дізнання ГУВС Московської області.

За словами офіційного представника ГУВС Підмосков'я Євгена Гільдєєва, пляшки потрапили у вікна одного з кабінетів дізнавачів. Ніхто не постраждав.

За даними ЗМІ, підпал влаштували представники так званого "Чорного блоку" - радикального руху антиглобалістів, в основному складається з анархістів і антифа. У той же час GZT.RU відзначає, що відповідальність за акцію взяла на себе якась організація, що називає себе "міськими партизанами".

Варто відзначити, що зв'язок з партизанами простежується в звуковому оформленні ролика - кадри підпалу супроводжуються відомою італійською народною піснею "Bella Ciao", досить популярною серед італійського опору в роки Другої світової війни.

На одному із сайтів, що опублікувала копію відеозапису і супроводжуючий її текст, говориться, що після злочину Євсюкова минув рік, і весь цей час влада безуспішно намагається провести реформу МВС. У зв'язку з цим організатори акції заявляють про неможливість поліпшити МВС і закликають до ліквідації цього інституту.

Ім'я Дениса Євсюкова стало відомим після того, як в ніч на 27 квітня 2009 року він відкрив стрілянину спершу на вулиці, а потім у супермаркеті на півдні Москви. В результаті його дій, які, як встановило слідство, було вбито двоє людей, семеро отримали поранення.

У лютому 2010 року Євсюкова засудили до довічного позбавлення волі. Це злочин мав широкий резонанс і призвів до відставки голови ГУВС Москви Володимира Проніна та початку реформи міністерства внутрішніх справ, ініційованої президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим.

Читайте також:

Адвокат майора Євсюкова оскаржить довічний вирок у Страсбурзькому суді

Екс-майор Євсюков буде відбувати покарання у звичайній колонії

Майор Євсюков отримав довічне ув`язнення

ВідеоАкція "Чорного блока"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: