Московські геї знайшли спосіб перехитрити Лужкова

Цього року гей-парад у Москві може пройти на території одного з європейських посольств, бо влада міста постійно забороняє акції секс-меньшин.

Московський гей-парад цього року може пройти на території посольства однієї з країн Євросоюзу. До такого кроку представники сексуальних меншин вирішили вдатися, якщо мер міста Юрій Лужков знову заборонить їхню ходу.

Чергова спроба провести гей-парад у Москві буде зроблена 29 травня.

"Ми будемо подавати заявку на акцію до мерії і префектуру Центрального округу. Разом з тим ми звернулися до посольств демократичних країн з листами, щоб вони дозволили нам провести акцію в тій чи іншій мірі на території їхніх посольств", - розповів керівник російського гей-руху Микола Алексєєв.

Водночас з якими саме посольствами ведуться переговори, організація тримає у таємниці. Сам Алексєєв упевнений, що гей-парад російські чиновники не дозволять і в 2010 році.

Як відомо, представники сексуальних меншин Росії щорічно в травні намагаються провести в центрі Москви гей-парад, проте влада регулярно відмовляє їм в узгодженні заявки, а міліціонери захід припиняють.

У березні 2009 року від московської мерії вони отримали відмову на проведення маршу проти геморою. Акцію хотіли провести 1 квітня. Як зазначив Алексєєв, у відмові чиновники написали, що за даними Міністерства охорони здоров'я Росії, в країні немає такої проблеми, як геморой.

На гей-парад 2010 пообіцяли приїхати до Москви іноземні гості - представники парламентів країн Європейського Союзу, президент Комітету міжнародного дня протистояння гомофобії, активісти руху геїв і лесбіянок з Канади та Америки.

Читайте також:

Московський префект переплутав гомосексуалістів із комуністами

У Непалі вирішили створити "рай для геїв"

Лужкову дозволили вживати слово "гоміки"

У Сіднеї пройшов забіг геїв на рожевих підборах. ФОТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: