Російський ОМОН подає до суду на The New Times

У статті, яку надрукувало видання розповідається про важкі умови роботи ОМОНівців, позбавлення премій та численні порушення в батальйоні.

Співробітники московського ОМОНу вирішили звернутися до суду з позовом про захист честі і гідності як самої міліції особливого призначення, так і особисто командира 2-го батальйону полковника Сергія Евтікова. Причиною такого рішення стала публікація статті "Раби ОМОНу" у третьому номері журналу The New Times від 1 лютого.

Як говориться в офіційному зверненні, розміщеному на сайті столичного ГУВС, бійці ОМОНу одноголосно прийняли рішення різко засудити статтю, оскільки "факти, викладені в ній, не відповідають дійсності".

В основу матеріалу "Раби ОМОНу", авторами якого виступили Ілля Барабанов і Микита Аронов, лягли твори бійців 2-го батальйону московського ОМОНу. Співробітники міліції особливого призначення поскаржилися на своє керівництво, звинувативши його в тому, що воно перетворило батальйон в "структуру із заробляння грошей". Також омонівці заявили про важкі умови роботи, позбавлення премій та численні порушення в батальйоні.

На публікацію статті оперативно відреагували представники МВС і ГУВС. У міністерстві внутрішніх справ пообіцяли розібратися зі скаргами співробітників 2-го батальйону і перевірити, чи відповідає інформація, викладена в статті, дійсності.

У ГУВС поспішили повідомити, що омонівці, які поспілкувався з журналістами The New Times, були звільнені з органів ще в 2009 році. Більше того, заступник начальника управління інформації столичного ГУВС Жанна Ожіміна розповіла про те, що ці міліціонери є фігурантами справи про грабіж.

Співробітники 2-го батальйону, які дали інтерв'ю журналістам, поки не прокоментували намір своїх колег звернутися до суду. Представники The New Times також не відреагували на звернення омонівців, які заступилися за начальство.

Читайте також:

Росіянам дозволили бити міліціонерів

Таджицьких омонівців посадили на 66 років

Чоловіка забили до смерті при прийомі на роботу в ОМОН

МВС перевірить дії ОМОНа у Владивостоку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: