Московський префект переплутав гомосексуалістів із комуністами

Префект Північного адміністративного округу Москви дозволив геям пікетувати свій офіс, не відрізнивши їхні претензії від претензій комуністів.

Префект Північного адміністративного округу Москви Олег Мітволь сьогодні дозволив представникам секс-меншин виступити з вимогою його відставки.

А потім, коли почалася реакція ЗМІ, заявив, що переплутав геїв з комуністами.

За словами урядовця, він дав згоду на проведення акції у будівлі префектури, оскільки вважав, що в ній візьмуть участь не гомосексуалісти, а представники КПРФ. "Судячи з тексту заявки, я вважав, що йшлося про прихильників комуністичних ідей. Я ж не повинен питати їх, комуніст ти або гей", - розповів Мітволь.

14 серпня прес-служба ПАО повідомила, що керівник адміністративного округу дозволив московським геям провести акцію протесту, в ході якої вони мають намір зажадати його відставки. Захід запланований на 24 серпня і повинен пройти недалеко від будівлі префектури ПАО на Тімірязевськой вулиці в 13:00.

Як розповіли в прес-службі Мітволя, ініціатори заходу одержали дозвіл на проведення пікету. Планується, що акція відбудеться у будівлі префектури Північного адміністративного округу 24 серпня в 13:00.

12 серпня інформагентства повідомили, що активісти московського гей-руху подали в префектури Північного і Центрального адміністративних округів повідомлення про пікет, в ході якого збираються добитися відставки Мітволя. Чи одержали організатори акції відповідь з префектури ПАО, поки не повідомляється.

Один з активістів руху, Микола Алексєєв, заявив, що зажадавши закрити дискотеку "Душа і тіло", розташовану на вулиці Куусінена, Мітволь провів піар-акцію "з використовуванням службового положення". Саме це, на думку Алексєєва, є мотивом підняти питання про відставку префекта ПАО.

Раніше проти Мітволя також виступили активісти суспільного руху "Российская LGBT-сеть", який об'єднує представників сексуальних меншин. Вони назвали поведінку префекта "суспільно небезпечним" і заявили, що вислови урядовця на адресу гомосексуалістів порушують ненависть і принижують людську гідність.

В кінці липня Олег Мітволь приїхав в клуб "Душа і тіло", який знаходиться у в будівлі культурно-спортивного реабілітаційного комплексу Всеросійського товариства сліпих, і зажадав його закриття. За словами префекта, жителі довколишніх будинків незадоволені діяльністю дискотеки - вони поскаржилися, що відвідувачі клубу дозволяють собі дуже вільні витівки.

Мітволь поклав відповідальність за роботу клубу "Душа і тіло" на віце-президента Всеросійського товариства сліпих, представника КПРФ Олега Смоліна. 11 серпня комуністи відкинули претензії префекта ПАО, зіславшись на те, що всі питання, пов'язані з роботою дискотеки, повинні розв'язуватися з президентом товариства Олексієм Неумивайкиним, який є членом генеральної ради партії "Единая Россия".

Комуністи вважають, що візит Мітволя в клуб на вулиці Куусінена і вимога закрити його пов'язані з бажанням урядовця "пропіариться" напередодні виборів в Мосгордуму, які призначені на 11 жовтня 2009 року.

Читайте також:

Під час візиту до Москви Барака Обаму зустрічатимуть геї

Геї та лесбіянки влаштували під Києвом рольові ігри

Львівських геїв закидали яйцями

В Москві та Львові розігнали геїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: