Московський патріархат в захваті від "урочистої" передачі влади Мєдвєдєва Путіну

У РПЦ згадали про змови, вбивства і перевороти, якими раніше відзначалась зміна влади у Росії.

У Московському патріархаті високо оцінили продемонстрований у суботу спосіб передачі верховної влади в Росії, назвавши його мирним і високоморальним.

Про це сказав голова Синодального відділу Московського патріархату із взаємин Церкви та суспільства протоієрей Всеволод Чаплін.

"Прекрасно, що вже втретє в Росії відбулася мирна передача естафети верховної влади. Причому це сталося в дуже урочистому, гідному моральному дусі, перед великою кількістю людей, які бачили добрі наміри президента і прем'єра по відношенню один до одного", - сказав Чаплін.

За його словами, виявилися не праві ті, хто "передрікав сварки, грав на природних суперечностях апаратів, намагався будувати жахливі прогнози".

Представник Московського патріархату нагадав, що протягом більшої частини російської історії влада першої особи в державі "переходила дуже жорстко".

"Навіть у рамках однієї царської династії мали місця і вбивства, і змови, не кажучи вже про два смутні періоди - наприкінці XVI - початку XVII століть та XX столітті, яке було позначене двома переворотами і страшними конфліктами в рамках післяжовтневого ланцюжка правителів", - зазначив Чаплін.

Він наголосив, що в Росії "мирний перехід влади дуже важливий, тому що від його ходу залежить доля, безпека і навіть життя людей".

Нагадаємо, у суботу на з'їзді "Єдиної Росії" вирішилася головна інтрига майбутніх президентських виборів у Росії. Від "тандему" балотуватися в президенти буде прем'єр-міністр Володимир Путін. Нинішній президент Дмитро Мєдвєдєв очолить список єдиноросів на виборах у Держдуму, і, як очікується, потім стане прем'єром.

Читайте також:

Сенатор США на Twitter покепкував з висунення Путіна на посаду президента

Путін погодився йти у президенти: дякую вам, це велика честь

Мєдвєдєв запропонував Путіну знову йти у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: