Московському метро повернули ім'я Сталіна

Ця подія відразу ж мала широкий суспільний резонанс: у прес-службу московського метрополітену назвали появу цього напису "відновленням історичної справедливості".

Московське метро
Московское метро
Ця подія відразу ж мала широкий суспільний резонанс
Після відкриття 25 серпня наземного вестибюлю станції "Курська-Кільцева" багато москвичів виявили, що усередині на зведенні тріумфальної арки реставратори відновили строчку з першого варіанту гімну Радянського Союзу: "Нас вырастил Сталин на верность народу, на труд и на подвиги нас вдохновил".

Текст гімну вийшов 1943 року з-під пера письменника Сергія Міхалкова, який помер в четвер, 27 серпня, на 97 році життя.

Ця подія відразу ж мала широкий суспільний резонанс: у прес-службу московського метрополітену назвали появу цього напису "відновленням історичної справедливості", а правозахисники і московська опозиція висловилися різко проти, передає "Ехо Москви".

"Напис, який можуть пасажири бачити сьогодні, - це саме той напис, який пасажири побачили (при відкритті станції) в 1950 році", - сказав керівник прес-служби метрополітену Павло Сухарников. За його словами, первинний напис прибрали під час боротьби з культом особи.

Нагадаємо, автор цього гімну Сергій Міхалков помер 27 серпня в одній з московських клінік.

Відомо, що він мав проблеми із серцем. Так, на початку лютого його було госпіталізовано із серцевим нападом до Центральної клінічної лікарні Москви.

Читайте також:

Помер великий радянський поет і письменник Сергій Міхалков

В московському метро з’явилися вагони з кондиціонерами

Задимлення метро у Москві сталося з поверхні землі

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: