Москва готується до масових погромів на Новий рік

Російські спецслужби побоюються нових погромів радикально налаштованої молоді у Москві на Новий рік і планують "масштабне посилення" міліції.

У Москві побоюються чергових націоналістих погромів. Для забезпечення безпеки в новорічну ніч буде задіяна практично вся столична міліція, а також курсанти вищих навчальних закладів силових структур, повідомили джерела у російських спецслужбах.

"Безпрецедентне посилення пов'язано, насамперед, зі складною оперативною обстановкою, що складається в Москві, а також можливими провокаціями груп радикально налаштованої молоді, які можуть використати нічні гуляння в місті для здійснення протиправних акцій, зокрема на міжнаціональному ґрунті", - пояснили в правоохоронних органах.

Таке масштабне посилення міліцейських нарядів у Москві планується запровадити вперше.

"Посилення на новорічні свята були завжди, але не в таких масштабах. До відома співробітників правоохоронних органів вже доведена інформація, що новорічні свята вони зустрінуть на вулицях у новорічних нарядах", - сказало джерело.

Крім того, міліція має намір приділити особливу увагу забезпеченню правопорядку на черговий "День гніву", який запланований на 31 грудня.

У грудні в Москві, а слідом і в інших містах Росії, пройшли масові виступи футбольних фанатів і радикалів, спровоковані вбивством у російській столиці фаната "Спартака" Єгора Свиридова, яке здійснили приїжджі з Кабардино-Балкарії.

11 грудня на Манежній площі у Москві зібралися тисячі фанатів, які влаштували погроми і масове побиття вихідців з республік Північного Кавказу і приїжджих із Середньої Азії.

Читайте також:

У Москві затримали 1200 потенційніх учасніків заворушень

ОМОН жорстко розігнав натовп націоналістів біля "Останкіно"

Активіст "Наших" встиг "повоювати" і за націоналістів, і за кавказців

Хвиля насильства в Москві дійшла до школи: хлопчик з ножем накинувся на учня-кавказця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: