Перейти до змісту
Москва передала Варшаві відеозапис катастрофи літака Качинського

Москва передала Варшаві відеозапис катастрофи літака Качинського

Російська Генпрокуратура нарешті передала полякам кримінальну справу з розслідування катастрофи Ту-154 під Смоленськом. Серед матеріалів є навіть відеозапис.

Росія передала Польщі 11 томів кримінальної справи з розслідування катастрофи літака президента Леха Качинського, який розбився під Смоленськом 10 квітня. Серед матеріалів є зняте на мобільний телефон відео падіння літака.

На офіційній церемонії передачі документів 19 серпня в Москві були присутні заступник генерального прокурора РФ Олександр Звягінцев і головний військовий прокурор Польщі Кшиштоф Порульскій.

На зустрічі з журналістами Звягінцев повідомив, що Генпрокуратура РФ передала польським колегам зроблений на мобільний запис, на якому видно момент падіння літака.

"Цей запис підтверджує час падіння літака", - сказав Звягінцев.

Нагадаємо, польський урядовий літак Ту-154 розбився під Смоленськом вранці 10 квітня.

За попередніми даними, літак в умовах поганої видимості (сильний туман) зачепився за верхівки дерев та впав, не дотягнувши кількох метрів до злітно-посадкової смуги. Всі 96 людей, які були на борту, загинули. Серед них і президент Польщі Лех Качинський.

Польська делегація прямувала на жалобні заходи до Катині, де в 1940-х роках радянські органи розстріляли близько 22 тисяч польських солдатів і офіцерів.

На початку серпня польська влада офіційно висловила невдоволення проведеним росіянами розслідуванням у зв'язку з авіакатастрофою. Прем'єр Дональд Туск заявив, що "співпраця з росіянами виглядає ще гірше, ніж на початку". За словами поляків, від них нібито приховують документи, необхідні для завершення слідства.

До списку паперів, що цікавлять Варшаву, входить документація про стан аеропорту Смоленська, звіти про поведінку російських авіадиспетчерів і опис вимог авіаційної безпеки в Росії.

Читайте також:

Польські ЗМІ: росіяни підклали до труни Качинського чужу руку

У Польщі засумнівалися в миттєвій смерті пасажирів літака Качинського

Польський прем'єр викрив Росію в приховуванні даних про катастрофу під Смоленськом

Пілоту Качинського не вистачило 5 секунд, щоб уникнути катастрофи

Відео Аварія літака Качинського

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин