Москва поступилася Токіо званням найдорожчого міста світу

Столиця Японії стала найдорожчим містом світу-2009. Найдешевшим визнано південноафриканський Йоганнесбург.

Найдорожчими містами світу для проживання іноземних громадян визнано японські Токіо та Осаку. Москва, яка очолювала цей рейтинг три роки поспіль, цього разу обіймає лише третє місце.

Згідно з новим щорічним рейтингом Cost of Living, яке проводить агентство Mercer, на четвертому місці опинилася Женева, на п'ятому - Гонконг. Лондон, який в 2008 році обіймав третю позицію, втратив одразу 13 пунктів та опустився на 16-те місце.

Найдешевшим містом світу визнано південноафриканський Йоганнесбург, який відібрав це звання у столиці Парагваю. Асунсьйон закривав рейтинг Mercer останні шість років.

"Період з березня 2008 по березень 2009 року характеризувався безпрецедентним економічним спадом. Глобальна економічна криза безпосередньо вплинула на індекси Cost of Living в різних місцях. В більшості випадків зміни (у рейтингах) стали результатом валютних коливань, у меншій мірі - коливань цін", - зазначили автори дослідження.

Більшість європейських міст впали в рейтингу, наприклад, Варшава - з 35-го до 113-го місця. Водночас восьму позиції обійняв Нью-Йорк, який раніше був лише на 22-му місці.

Рейтинг Cost of Living досліджує 143 міста на 6 континентах. У ньому оцінюється вартість більше 200 критеріїв, зокрема проживання, транспорту, продуктів харчування, одягу, побутових товарів і сфери розваг.

Читайте також:

Найщасливішим місцем на Землі визнали Коста-Ріку

Львів визнано найкращим містом для життя в Україні

Найчистіша країна світу - Швейцарія

Найбільш комфортним містом світу визнали Ванкувер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: