Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Москва у відповідь на ізраїльські атаки вимагає не створювати загроз російським військовим у Сирії

МЗС Росії серйозно стурбоване останніми подіями.

Росія вважає "абсолютно неприпустимим" створення загроз для життя і безпеки російських військовослужбовців, які перебувають у Сирії.

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ РФ з приводу ізраїльських ударів по Сирії.

"У Москві з серйозною стурбованістю сприйняли останній розвиток подій і атаки на Сирію. Особливу занепокоєність викликає небезпека ескалації напруженості всередині і навколо зон деескалації в Сирії, створення яких стало важливим фактором зниження насильства на сирійській землі", - йдеться в заяві.

Російське МЗС стверджує, що сирійські урядові війська дотримуються "домовленостей щодо забезпечення сталого функціонування зони деескалації на південному заході Сирії".

У Москві закликали до стриманості всі сторони, залучені у конфлікт, та вважають необхідним "беззастережної поваги суверенітету і територіальної цілісності Сирії, інших країн регіону".

"Абсолютно неприпустимим є створення загроз для життя і безпеки російських військовослужбовців, які перебувають у САР на запрошення її законного уряду для надання сприяння в боротьбі з терористами", - йдеться в заяві МЗС РФ у суботу, 10 лютого.

Нагадаємо, ізраїльський винищувач F-16 було збито сирійською системою ППО. Літак зазнав аварії в Північному Ізраїлі. Обидва пілоти встигли катапультувалися. Наразі їхньому життю нічого не загрожує, оскільки вони перебувають у лікарні. За словами ізраїльських військових, винищувач було збито під час операції проти іранських цілей в Сирії. Операція була розпочата після перехоплення іранського безпілотника на території Ізраїлю.

У відповідь ізраїльська авіація нанесла удари по сирійській системі ППО і іранським цілям в Сирії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції