Москва вимагає від Токіо покарати тих, хто поглумився над прапором РФ

МЗС Росії обурене випадком у Токіо, коли японці протягли російський прапор по асфальту під час акції, вимагаючи передачі їх країні Південних Курил.

Міністерство закордонних справ Росії 8 лютого вичитало радника-посланника японського посольства Кейдзі Іде за дії націоналістів біля будівлі диппредставництва РФ в Токіо.

У поширеній з цього приводу заяві сказано, що Москва "вкрай негативно" оцінила наругу над прапором РФ на очах у російських дипломатів.

Крім того, МЗС дуже засмутили акції екстремістів відносно посольства і його співробітників. У зв'язку з цим російська сторона зажадала не тільки знайти і покарати винних, але і забезпечити повну недоторканність місії в Токіо і її співробітників, а також не допустити повторення подібного надалі.

Як повідомлялося раніше, напередодні японці, що вимагають передачі їх країні Південних Курил, зібралися біля посольства РФ і провели там мітинг, що супроводжувався патріотичними піснями й скандуванням антиросійських гасел.

Демонстранти також принесли російський прапор і протягли його по асфальту. Все це відбувалося на очах у поліції, яка охороняла будівлю посольства від особливо активних японців.

Крім того, в диппредставництво з префектури Канагава прийшов лист з кулею від гвинтівки. Цей інцидент поліція вже розслідує.

Все це відбулося 7 лютого, коли в Японії відзначають День Північних територій - свято на честь островів і Південного Сахаліну, яких країна позбулася, програвши Другу Світову війну. Статус Курил досі перешкоджає підписанню мирного договору між Росією і Японією.

Читайте також:

У Японії поглумилися над російським прапором

У посольство Росії в Токіо надіслали кулю

Російські ВПС зірвали військові навчання США та Японії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: