Москва залишається найдорожчим містом у Європі

Луанда залишилась в 2011 році найдорожчим містом світу для іноземців, а Москва продовжує утримувати 4-е місце в світі і перше в Європі.

Москва визнана найдорожчим містом для іноземців у Європі і вдруге поспіль опинилась на 4-му місці у рейтингу найдорожчих міст світу. Столиця Анголи, Луанда, посіла перше місце. Про це свідчить чергове дослідження Mercer Human Resource Consulting.

До 2010 року Москва утримувала пальму першості в цьому рейтингу кілька років поспіль. Санкт-Петербург в 2011 році займає 29-у сходинку в порівнянні з 30-ою роком раніше.

На другому місці в цьому році Токіо, на третьому - Нджамена (Чад), замикає п´ятірку швейцарська Женева. Змін у першій п´ятірці не відбулося.

Сінгапур перемістився з 11-ої позиції на 8-му, при цьому експерти відзначають істотне збільшення вартості проживання в порівнянні з Гонконгом, який опустився з 8-ї на 9-й рядок.

У десятку лідерів не увійшло жодне з міст США. Найдорожче місто в Північній і Південній Америці - Сан-Паулу (Бразилія) посідає лише 10-е місце в загальному заліку. Сан-Паулу і Ріо-де-Жанейро різко підскочили в рейтингу - у 2010 році Сан-Паулу займало 21-е місце, а Ріо-де-Жанейро лише 29-е в порівнянні з 12-тим рядком у цьому році.

Лондон залишився на 18-му місці, Париж опустився відразу на 10 позицій - з 17-го до 27-го місця. Нью-Йорк як і раніше є найдорожчим містом США, але його позиція в загальному списку тепер 32-а в порівнянні з 27-м місцем у минулому році.

Найдешевшим містом для іноземців Mercer вважає Карачі (Пакистан), де видатки будуть втричі нижче, ніж в Луанді.

При оцінюванні дорожнечі проживання в 214 найбільших містах світу Mercer враховує близько 200 різних параметрів. Переміщення міст вгору або вниз за списком визначається в першу чергу динамікою курсу нацвалюти до долара США за попередні 12 місяців і динамікою цін за цей же період в порівнянні з Нью-Йорком, дані по якому прийняті за базу. Дані останнього звіту відносяться до березня 2011 року.

Читайте також:

Найбільше у світі мільярдерів проживає у Москві

Найбільш комфортним містом для проживання визнано Донецьк

Територія Москви збільшиться в 2,4 рази

Київ на 46 місці в світі за рівнем вартості житла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: