Москва застосує санкції проти країн, які продають зброю Грузії

Росія хоче застосовувати економічні санкції проти країн, які постачають озброєння до Грузії.

Росія має намір застосовувати економічні санкції проти країн, які постачають озброєння до Грузії, йдеться в підписаному сьогодні президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим указі "Про заходи із заборони постачань Грузії продукції військового і подвійного призначення".

"У разі виявлення фактів постачань Грузії іноземними державами і (або) іноземними організаціями і громадянами, а також особами без громадянства, які постійно проживають на територіях іноземних держав, продукції військового призначення, озброєнь, що призводять до дестабілізуючого накопичення, і військової техніки або іншим чином сприяючих регіональній нестабільності, негайно уявляти пропозиції про застосування до них спеціальних економічних заходів", - йдеться в тексті указу.

Крім того, "з дня набуття чинності справжнього указу і до 1 грудня 2011 р. забороняються постачання, продаж або передача Грузії з території Російської Федерації або громадянами Російської Федерації продукції військового призначення, зокрема озброєнь і військової техніки". 

Читайте також:

Саакашвілі залишили у спокої до весни

Грузія і Росія ведуть таємні переговори

Росія заблокувала роботу ОБСЄ в Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: