Влада Москви змусить приїжджих говорити і вдягатися по-російськи

У столиці Росії готують звід правил для усіх приїжджих, де сказано як вони повинні поводитися: вдягатися, розмовляти.

Уряд Москви готує звід правил для приїжджих, в якому пояснить, як слід поводитися в столиці Росії. Одна з головних вимог - розмовляти тільки російською мовою.

Як розповів голова комітету міжрегіональних зв'язків і національної політики Москви Михайло Соломенцев, поки існують неписані правила, яких зобов'язані дотримуватися жителі Москви. Наприклад, не різати барана у дворі, не смажити шашлик на балконі, не ходити по місту в національному одязі, розмовляти російською.

"А найближчим часом ми хочемо розробити звід правил, які допоможуть швидше освоїтися приїжджим, які залишаються в Москві на постійне місце проживання. Розробку їх ми запропонували почати самій московській діаспорі. Коли отримаємо їх пропозиції, запросимо вчених, і у результаті буде вироблений, образно кажучи, кодекс москвича. Приїжджає людина, а йому земляки дають книжку: подивися, почитай, що тут прийнято, а що не прийнято", - заявив російський чиновник.

У планах мерії виключити етнокомпонент зі шкільної програми. Вивчати мову можна в дозвіллєвих закладах.

За словами Соломенцева, їм вдалося скоротити квоти для гастарбайтерів, а нова задумка Мінфіну - платні трудові ліцензії, порядку не додасть. Занепокоєння постійних жителів Москви з приводу приїжджих доходить часом до фобій. Крім того, до половини злочинів у місті здійснюється приїжджими, додав голова комітету з національної політики Москви.

У той же час, за його словами, "ще недавно, судячи з опитувань ВЦВГД, 70 з гаком відсотків городян оцінювали міжнаціональні відносини як напружені, а за найсвіжішими даними - так вважає вже лише 51%, але особисто стикалися з проявами лише 10% ".

Читайте також:

Росія висунула Білорусі газовий ультиматум: у Лукашенка є 5 днів

У Держдумі РФ наполягають на офіційному статусі російської мови в Україні

Росія задоволена позицією Януковича щодо Голодомору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: