Москві пророкують катастрофу через спеку та викиди смогу

У Москві спекотна погода призвела до викиду величезної кількості токсичних речовин, через що вона ризикує "задихнутися" від катастрофічного смогу.

Аномально спекотна і суха погода, що стоїть в Москві призвела до викиду величезної кількості токсичних речовин, через що Москва ризикує "задихнутися" від катастрофічного смогу.

Про це у своєму блозі написав один з користувачів livejournal.com.

Він пише, що дефіцит зволоження перетворює газони в пил, і ось-ось може призвести до локальних пожеж. Крім того, московський регіон перебуває під впливом специфічного антициклону, який викликав абсолютне безвітря. Перегріті верхні шари повітря повністю заблокували і вертикальну циркуляцію повітряних мас. У результаті звичний оборот повітряних мас скоротився на 85-90%. Ці метеорологічні умови вкрай несприятливі для розсіювання шкідливих домішок, вихлопів автомобілів і викидів промислових підприємств.

Іншими словами в Москві в найближчі дні буде спостерігатися вкрай високий рівень забруднення повітря, і застій отруєних повітряних мас особливо в районах промислових підприємств, автомагістралей і щільною багатоповерховою забудовою. Результатом цього стане багаторазове перевищення санепідемнорм по летючим органічним речовинам (пари бензину, фарб, розчинників, пестицидів та інших хімікатів), перекису нітратів і тропосферного озону.

Щоб запобігти наслідкам смогу влада таємно наказала підприємствам столиці та міст Підмосков'я скоротити викиди повітряних відходів виробництв. Однак автор мало в це вірить.

Смог особливо небезпечний для дітей, літніх людей і людей з вадами серця і легенів, хворих на бронхіт, астму, емфізему. Смог може стати причиною задишки, ускладнення і зупинки дихання, головних болів, кашлю. Також він викликає запалення слизових оболонок очей, носа і гортані, зниження імунітету. Під час смогу часто підвищується кількість госпіталізацій, рецидивів і смертей від респіраторних та серцевих захворювань.

Читайте також:

Смерчі пошкодили поля на Харківщині

Синоптики попередили про погіршення погодних умов

Сильна злива підтопила Дніпропетровськ, є жертви

ВідеоМоскві пророкують катастрофу через спеку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: