Москвичі вимагають перепоховати Япончика за парканом цвинтаря

Москвичі звернулися до Путіна з вимогою прибрати тіло Япончика з кладовища, де похований Володимир Висоцький.

Громадськість Москви висловила обурення пишним похороном кримінального авторитета В'ячеслава Іванькова, відомого під прізвиськом Япончик. Москвичі звернулися до російського прем'єра Володимира Путіна з вимогою перепоховати загиблого авторитета.

Відповідне звернення від імені московської громадськості підписав Ігор Моїсеєв, який назвав себе "громадянином і патріотом".

У своєму відкритому листі Моїсеєв наполягає на тому, що такий "терорист і ворог народу", як Япончик, повинен покоїтися не на Ваганьківському кладовищі поруч із матір'ю, а за межами цвинтаря.

"Не можу мовчати - підкотило. Особливо коли побачив по телевізору російський триколор на могилі хрещеного батька і почув, що бандюки вимагали салюту. Дивно, що не почесної варти", - обурився російський патріот.

Пояснюючи свою позицію, Моїсеєв навів у приклад італійського дуче Муссоліні, "що знищив (бодай на якийсь час) безсмертну сицилійську мафію і неаполітанську камору", і американського президента Ліндона Джонсона, який розгромив мафіозні клани в США. Згадав він і "нічного губернатора" Петербурга Володимира Барсукова-Кумарина, який відбуває покарання у в'язниці.

"Ці люди (злочинці), - наполягає автор відкритого листа, - давно і свідомо відіпхали всі закони - і закони держави, і християнські, і громадські, а значить, не можна їх ховати з почестями і поруч з нормальними людьми". "Цей похорон - ще й меседж старих бандитів молодим і початківцям. Мовляв, станеш злодієм - і будеш жити красиво, і поховають по-людськи", - обурився Моїсеєв. "А потрібно, навпаки, щоб за життя хресні батьки по зонах та по нарах тинялися, а після смерті - за цвинтар", - переконаний він.

"До того ж, злодій, бандит і вбивця лежить поруч із всенародно улюбленим бардом, - обурився автор листа. - Це скільки ж разів перевернувся у труні покійний Володимир Семенович (Висоцький) - вічна йому пам'ять - коли злодія поруч з ним опускали?"

Перепоховання Япончика, на думку москвича вкаже на їхнє місце всім представникам кримінального світу Росії та викличе гаряче схвалення у суспільстві. "Володимире Володимировичу, повірте, під моїм листом із задоволенням підписалися б мільйони співвітчизників, - вважає автор. - Не пахани і не злодії, а нормальні російські громадяни, патріоти своєї країни. Я просто підписи збирати не став - ніколи".

Нагадаємо, 69-річний В'ячеслав Іваньков помер у лікарні 9 жовтня. Япончик був поранений зі снайперської гвинтівки 28 липня і помер унаслідок отриманого поранення.

13 жовтня Япончика із великими почестями поховали на Ваганьківському цвинтарі Москви.

Зокрема, поховання охороняв спецназ,а  на нього прибуло багато впливових представників кримінального світу Росії та закордонних країн.

Читайте також:

Кримінальний авторитет Япончик помер у лікарні

Розпорядником похорон Япончика став один з головних мафіозі Росії

Похорони Япончика охороняли міліцейські спецнази

ВідеоЗамах на Япончика

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: