Москвичка подала до суду на міністерство фінансів РФ

Дівчина, чиє фото на "Одноклассниках" неправомірно використовували судові пристави, хоче залучити до суду в якості доповідача міністерство фінансів Росії.

Москвичка Яна Куликова, яка вимагає стягнути з судових приставів Удмуртії 5 мільйонів рублів компенсації моральної шкоди за використання її фотографії, вимагає залучити міністерство фінансів РФ в якості співвідповідача.

Про це повідомив представник Первомайського районного суду Іжевська, де розглядається її клопотання.

У жовтні 2009 року в одному з випусків теленовин Куликова побачила репортаж про те, що судові пристави Удмуртії шукають боржників через Інтернет. У якості "приманки" пристави використовували вигадану дівчину, сторінку якої зареєстрували в соціальній мережі "Одноклассники".

У ході листування від імені дівчини пристави з'ясовували відомості про наявність майна, на яке може бути звернено стягнення, а в призначений час під'їжджали і накладали арешт, наприклад, на автомобіль. При цьому, за твердженням Куликової, в якості фотографії вигаданої дівчата використовувалося її фото.

"Позивачка та її адвокат уточнили позовні вимоги, клопочучись про залучення міністерства фінансів РФ в якості співвідповідача. Цивільний кодекс передбачає, що за дії держслужбовців відповідальність несе держава, тому позивач визнав, що Мінфін є належним відповідачем. Суд задовольнив клопотання", - сказав представник суду.

Позивачка заявила про готовність знизити суму позовних вимог і укласти мирову угоду з судовими приставами. Відповідачі з цим не погодилися.

Читайте також:

В донецькому суді оскаржили присвоєння Бандері звання Героя

Обаму викликали до суду у ролі присяжного

Суд Гватемали видав ордер на арешт екс-президента Портільо

Суд зобов'язав Ксенію Собчак сплатити 20 тисяч дружині олігарха

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: