Москву турбує не НАТО, а його неувага до інтересів Росії

Голова комітету з міжнародних справ Держдуми закликав НАТО враховувати інтереси Росії, це найбільше дратує Москву у відносинах з Альянсом.

Росія стурбована не діяльністю НАТО як такою, а небажанням альянсу враховувати російські інтереси, заявив голова комітету з міжнародних справ Держдуми Костянтин Косачов

"Що нас турбує - це прагнення НАТО до глобальної діяльності. Це краще всього пару тижнів тому на Мюнхенській конференції описав генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен. Він сказав, що "територіальна оборона НАТО починається за її межами". Я тоді запропонував уявити собі, яка буде реакція, якщо Росія заявить, що її територіальна оборона починається за межами її кордонів", - сказав Косачов.

За його словами, позиція НАТО несправедлива по відношенню до російських інтересів.

"Або ми знаходимося в рівному становищі з точки зору безпеки, або в системі як і раніше будуть зберігатися недоліки", - відзначив Косачов.

"Нас турбує не НАТО, а те, що НАТО не враховує Росію, що НАТО збирається діяти глобально, в тому числі і в тих місцях, де у Росії є природні інтереси, і не враховує ці інтереси", - відзначив глава думського комітету.

Косачов нагадав про те, що держсекретар США Гілларі Клінтон напередодні закликала Росію прийняти участь у створенні системи протиракетної оборони НАТО.

"На жаль, я нічого не знаю про систему ПРО НАТО, я знаю багато про американську систему ПРО, але про систему ПРО НАТО - ні", - відзначив він.

Нагадаємо, що заступник міністра оборони США Олександр Вершбоу заявив, що Вашингтон продовжить "надавати факти" у прагненні довести, що плани розміщення на території Європи елементів американської протиракетної оборони не спрямовано проти Росії.

Читайте також:

Польща звинуватила Росію в шпигунстві

Мєдвєдєв розпорядився провести в Севастополі військовий парад

Росія готова розмістити "Іскандери" під Калінінградом у разі "нових погроз"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: