Вірменія хоче стати "мостом" між Росією і Україною

Дата публікації
Перегляди
1866
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вірменія хоче стати "мостом" між Росією і Україною

Фото: Associated Press

Симонян вважає росіян і українців "рідними братами".

Для стабілізації відносин та налагодження конфлікту між Україною і Росією посередником може стати Вірменія. Але це рішення має бути взаємоприйнятним для обох країн. Воно не повинно образити жодну зі сторін.

Про це в середу під час брифінгу сказав віцеспікер парламенту Вірменії Ален Симонян, передає ТАСС.

Симонян заявив, що вважає росіян і українців "рідними братами". На його думку, необхідно зробити все можливе для якнайшвидшого налагодження стосунків.

"Вірменія навіть може бути певним мостом. Ми повинні робити все можливе, щоб цю проблему швидше вирішити. Я вважаю росіян і українців рідними братами", - сказав він. 

Симонян наголосив, що рішення має бути взаємоприйнятних для обох сторін.

"Щоб жодна сторона не залишилася в образі. Те ж саме потрібно зробити з Вірменією і Азербайджаном, Нагірним Карабахом і Азербайджаном", - додав він.

Нагадаємо, раніше прем'єр Вірменії Нікол Пашинян не відповів прямо на запитання з приводу анексованого Криму – натомість заявив, що Україна і Росія – друзі його країни. Часто ми в такій ситуації, коли дві сторони конфлікту є нашими друзями. Дуже важко робити вибір між другом і другом. Наш глобальний вибір – це світ, діалог, стабільність і розвиток", – сказав він. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1866
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація