Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Може триває місяці: Скотланд-Ярд вважає, що не варто чекати швидких результатів розслідування нового отруєння під Солсбері

Обидва постраждалих - британські піддані Чарлі Роулі і Дон Стерджес.

Розслідування отруєння в британському Еймсбері може тривати тижні і навіть місяці, говориться в заяві Скотланд-Ярду. 

"Це складне розслідування, участь в якому беруть близько 100 слідчих контртерористичного відділу( британської поліції - ред)... а також їх колеги з поліції графства Вілтшир", - йдеться в повідомленні.

Фотогалерея Поліція оточила і проводить розслідування на кладовищі, де поховані дружина і син шпигуна Скрипаля (10 фото)

Зазначається, що слідчі визначили і допитали кілька ключових свідків, а також займаються вивченням більш ніж 1,3 тис. годин записів з камер відеоспостереження, розташованих у районах, де постраждалі могли бувати перед отруєнням.

У Скотланд-Ярді підкреслили, що обидва постраждалих - британські піддані Чарлі Роулі і Дон Стерджес - все ще знаходяться в лікарні в критичному стані.

Кілька районів у Еймсбері і Солсбері, де Роулі і Стерджес імовірно побували перед тим, як потрапити до лікарні, залишаються в оточенні.

ВідеоПодружжя з Еймсбері могло отруїтися залишками "Новачка", який застосували для Скрипалів

Подружжя, яке потрапило до лікарні з отруєнням цією нервовопаралітичною речовиною, випадково знайшло контейнер, в якому вона зберігалася. "Новачком" також отруїли колишнього агента ГРУ та його доньку Юлію. В поліції кажуть - отруту на Скрипалів швидше за все у формі гелю доставили до Британії у колбі або у шприці і після того, як намастили ручку дверей будинку колишнього агента, ємність просто викинули. 

Подружжя з Еймсбері могло отруїтися залишками "Новачка", який застосували для Скрипалів

Залиште свій коментар

Вибір редакції