"Можу закрити південний кордон": Трамп звинуватив Мексику в бездіяльності щодо мігрантів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

А демократам "перепало" від глави Білого дому за "погані закони".

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп пригрозив закрити державний кордон із Мексикою. Про це він повідомив у сервісі мікроблогів Twitter.

"Мексика нічого не робить для допомоги в зупинці потоку незаконних мігрантів в нашу країну. Вони говорять і нічого не роблять. Так само Гондурас, Гватемала і Сальвадор, які роками беруть наші гроші і нічого не роблять", - обурився президент США.

ВідеоУ Тіхуані сотні мігрантів пройшли маршем до американського кордону, вимагаючи швидше надати їм притулок

Аби не пішли далі - перед ними вишикувався поліцейський кордон. Люди обурюються, що їхні заявки на отримання притулку у Штатах розглядають надто повільно. Президент США Дональд Трамп обіцяє пустити в країну лише тих, хто пройшов усі офіційні процедури, а на це може піти півроку. 

У Тіхуані сотні мігрантів пройшли маршем до американського кордону, вимагаючи швидше надати їм притулок

На його думку "демократам все одно", а вирішити ситуацію з нелегальною міграцією заважають "дуже погані закони". З огляду на це Трамп пригрозив повністю перекрити американо-мексиканський кордон, якщо наплив незаконних мігрантів з Мексики не зменшиться. "Можу закрити південний кордон!", - пригрозив глава Білого дому.

Кількома днями раніше стало відомо, що оборонне відомство США ухвалило рішення перерахувати мільярд доларів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою. Пентагон ухвалив це в обхід Сенату, де ця президентська ініціатива була заблокована демократами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції