"Мозковий центр" Мєдвєдєва закликав Росію вступити в НАТО

Дмитру Мєдвєдєву запропонували концепцію майбутнього Росії: багатопартійність, відсутність цензури і вступ до ЄС і НАТО.

Інститут сучасного розвитку Росії, який вважається "мозковим центром" президентської команди Дмитра Мєдвєдєва (глава держави очолює наглядову раду інституту) 3 лютого опублікував доповідь "Росія XXI століття: образ бажаного завтра".

Протягом цього сторіччя автори праці – глава інституту Ігор Юргенс і економіст Євгеній Готмахер – запропонували повернутися до 5-річного президентського терміну, повернути вибори губернаторів, скасувати цензуру, розформувати МВС і ФСБ, досягти реальної багатопартійності, вступити в Євросоюз і НАТО.

Причому, звертають увагу російські ЗМІ, автори доповіді "послідовно і безжально" пропонують Росії шлях, абсолютно протилежний програмі "Стратегія-2020" провладної партії "Єдина Росія", яка досі була мало не офіційною доктриною країни.

Початком глобальної модернізації Росії автори вважають статтю Мєдвєдєва "Росія, вперед!".

Реформуватися Росії належить в умовах, коли "дуже багато що заохочує до інерції і загнивання" – "починаючи з кон'юнктури на сировинних ринках і закінчуючи настроями в політиці і упевненістю влади в своїй здатності управляти масовою свідомістю".

Але автори доповіді зберігають оптимізм. Зараз, зазначають вони, "суспільство зобов'язане... скористатися шансом на модернізацію", тому що "йдеться про саме виживання Росії, принаймні, в її нинішніх геостратегічних параметрах, як передової нації".

Читайте також:

Рада безпеки Росії схвалила "ядерну" військову доктрину

У вживанні займенника "я" Мєдвєдєв обігнав Путіна на 5 позицій

Мєдвєдєв вимагає права одноосібно відправляти війська за кордон

Росія та США проведуть спільні військові навчання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: