Муаммар Каддафі готовий віддати владу в Лівії повстанцям

Офіційний представник Муаммара Каддафі заявив, що полковник готовий до переговорів з повстанцями про передачу влади в країні.

Лівійський лідер Муаммар Каддафі готовий розпочати переговори з повстанцями про передачу влади в країні.

Як повідомив офіційний представник полковника Мусса Ібрагім, переговори можуть бути проведені за посередництва одного з синів Каддафі - Сааді.

Ібрагім також зазначив, що бачив Каддафі в п'ятницю, 26 серпня, уточнивши тільки те, що він перебуває в Лівії.

На думку оглядачів BBC, ця заява представника Каддафі буде розцінена як чергове свідчення того, що полковник і його прихильники неадекватно сприймають ситуацію, що склалася в Лівії.

Лівійські повстанці, які зараз контролюють більшу частину країни, зокрема і столицю Тріполі, вважають, що Каддафі переховується в місті Сирт.

Раніше представник повстанців припустив, що дружина, доньки та кілька близьких союзників Каддафі попрямували в Алжир у супроводі броньованих автомобілів. Втім, алжирський уряд спростував цю інформацію.

Тим часом умови життя в Тріполі погіршуються. Більша частина столиці Лівії перебуває без води, електрики, в умовах антисанітарії. У лікарнях відчувається брак медикаментів. Також не вистачає продовольства і палива.

У Тріполі збройних зіткнень вже практично немає, однак повстанці як і раніше продовжують боротися з силами Каддафі на сході Лівії. Вони готуються атакувати місто Сирт (рідне місто Каддафі), яке вважається останнім великим оплотом його прихильників.

Нагадаємо, повстанці захопили Тріполі у ніч на 22 серпня. На цю новину з оптимізмом відреагували президент США Барак Обама і прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон.

"Сьогодні вночі опір режиму Каддафі досяг точки кипіння. Тріполі звільняється від обіймів тирана", - заявив президент США. За словами Девіда Кемерона, зараз стало зрозуміло, що "Каддафі настає кінець".

Читайте також:

Літаки НАТО підірвали два бункери Каддафі

Солдати Каддафі вбили понад 150 полонених, тікаючи з Тріполі

Економіку Лівії відновлюватимуть після революції 10 років

Лівійські повстанці заплатять за голову Каддафі 1,6 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: