Муаммар Каддафі готовий віддати владу в Лівії повстанцям

Офіційний представник Муаммара Каддафі заявив, що полковник готовий до переговорів з повстанцями про передачу влади в країні.

Лівійський лідер Муаммар Каддафі готовий розпочати переговори з повстанцями про передачу влади в країні.

Як повідомив офіційний представник полковника Мусса Ібрагім, переговори можуть бути проведені за посередництва одного з синів Каддафі - Сааді.

Ібрагім також зазначив, що бачив Каддафі в п'ятницю, 26 серпня, уточнивши тільки те, що він перебуває в Лівії.

На думку оглядачів BBC, ця заява представника Каддафі буде розцінена як чергове свідчення того, що полковник і його прихильники неадекватно сприймають ситуацію, що склалася в Лівії.

Лівійські повстанці, які зараз контролюють більшу частину країни, зокрема і столицю Тріполі, вважають, що Каддафі переховується в місті Сирт.

Раніше представник повстанців припустив, що дружина, доньки та кілька близьких союзників Каддафі попрямували в Алжир у супроводі броньованих автомобілів. Втім, алжирський уряд спростував цю інформацію.

Тим часом умови життя в Тріполі погіршуються. Більша частина столиці Лівії перебуває без води, електрики, в умовах антисанітарії. У лікарнях відчувається брак медикаментів. Також не вистачає продовольства і палива.

У Тріполі збройних зіткнень вже практично немає, однак повстанці як і раніше продовжують боротися з силами Каддафі на сході Лівії. Вони готуються атакувати місто Сирт (рідне місто Каддафі), яке вважається останнім великим оплотом його прихильників.

Нагадаємо, повстанці захопили Тріполі у ніч на 22 серпня. На цю новину з оптимізмом відреагували президент США Барак Обама і прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон.

"Сьогодні вночі опір режиму Каддафі досяг точки кипіння. Тріполі звільняється від обіймів тирана", - заявив президент США. За словами Девіда Кемерона, зараз стало зрозуміло, що "Каддафі настає кінець".

Читайте також:

Літаки НАТО підірвали два бункери Каддафі

Солдати Каддафі вбили понад 150 полонених, тікаючи з Тріполі

Економіку Лівії відновлюватимуть після революції 10 років

Лівійські повстанці заплатять за голову Каддафі 1,6 млн доларів

ВідеоВійськові дії в Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: