Мубарак може покинути Єгипет з 2 мільярдами у кишені

За оцінками уряду США, статок Хосні Мубарака становить від 2 до 3 млрд. доларів.

Президент Єгипту Хосні Мубарак може вивезти з Єгипту 2 млрд. доларів у тому випадку, якщо його змусять відправитися у відставку і виїхати за кордон, повідомляє в четвер американський телеканал Ен-Бі-Сі.

За оцінками уряду США, статок Мубарака становить від 2 до 3 млрд. доларів. Невідомо, яка частина цієї суми знаходиться за межами Єгипту.

За повідомленням телеканалу, керівникам Єгипту, які прийдуть на зміну нинішньому уряду Мубарака, буде важко заволодіти його фінансами.

На думку Ніка Пека, голови дослідницького центру Nardello & Co, диктатори переводять кошти за кордон, якщо вони в майбутньому планують покинути рідну країну.

"Завжди стурбовані власною безпекою, вони люблять тримати ліквідні активи в своїй країні. Але якщо диктатор планує в довгостроковій перспективі оселитися за межами рідної країни, він подумає, а не покласти чи частину коштів на рахунок у швейцарському банку або на номінальний рахунок у Панамі", - зазначає Пек.

Нагадаємо, у четвер Вища рада збройних сил Єгипту проводить засідання, на якому обговорюється ситуація в країні і заходи щодо підтримання порядку.

За повідомлення ЗМІ, Мубарак може вже сьогодні оголосити про свою відставку.

5 лютого президент США Барак Обама заявив, що процес передачі влади в Єгипті повинен розпочатися негайно.

Все про ситуацію в Єгипті читайте тут.

Читайте також:

Єгипетські ісламісти дали Мубараку тиждень, щоб піти добровільно

Мубарак розпорядився підготувати "дорожню карту" передачі влади в країні

Німеччина погодилася прийняти Мубарака

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: