Мубарак розпорядився підготувати "дорожню карту" передачі влади в країні

Президент Єгипту доручив підготувати ясну "дорожню карту" мирної передачі влади в країні з чіткими часовими рамками.

Президент Єгипту Хосні Мубарак розпорядився підготувати графік мирної передачі влади в країні з чіткими часовими рамками, заявив віце-президент Єгипту Омар Сулейман.

"Для виходу з кризи та у відповідності до домовленостей, президент доручив підготувати ясну "дорожню карту" мирної передачі влади в країні з чіткими часовими рамками", - сказав Сулейман.

Крім того, президент Єгипту розпорядився створити конституційну комісію, яка займеться підготовкою необхідних реформ конституції та інших законодавчих перетворень в країні.

За словами Сулеймана, президент також доручив створити комісію з розслідування заворушень у столиці країни, що відбулися в минулу середу 2 лютого і призвели до людських жертв, і вчергове заявив про те, що влада, відповідно до демократичного права народу на свободу слова, не буде переслідувати демонстрантів.

У Єгипті 25 січня почалися антиурядові акції протесту, які переросли в масові заворушення. Загинули, щонайменше, 300 осіб, близько п'яти тисяч отримали поранення.

Щоб погасити народне невдоволення, Мубарак оголосив, що не буде балотуватися на виборах глави держави у вересні цього року, а також пообіцяв за час, що залишився при владі, провести в країні низку кардинальних перетворень.

Наразі віце-президент Єгипту Омар Сулейман проводить діалог з опозиційними політичними рухами з пошуку шляхів виходу з політичної кризи.

Все про ситуацію в Єгипті читайте тут.

Читайте також:

Син президента Єгипту відмовитися бути наступником батька

Мубарак: моя відставка спричинить ще більший хаос у Єгипті

Німеччина погодилася прийняти Мубарака

ВідеоУ Єгипті продовжуються протести

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: