Мубарак відмовиться від грошей і вибачиться перед єгиптянами

До виходу в ефір телеканалів готується аудіозвернення Мубарака в якому він вибачається перед єгипетським народом.

Колишній президент Єгипту Хосні Мубарак має намір вибачитися перед єгипетською нацією за свої "зловживання і завдану шкоду", а також має намір відмовитися на користь держави від всього майна і банківських рахунків.

До виходу в ефір єгипетських і арабських телеканалів готується аудіозвернення Мубарака, записане деякий час назад. У ньому він пояснює, що те "зло, яке він заподіяв своєму народу", стало результатом "повчань ряду його радників, а також завідомо невірної інформації, яка долинала до президента".

Колишній президент має намір нагадати людям, що "він завжди був воїном, солдатом у лавах збройних сил Єгипту і що прагнув захищати батьківщину, і не хотів звалити на себе тягар президентства, але намагався з честю виконувати свої обов'язки, як і його дружина завжди прагнула зробити свій внесок у благодійність на благо єгипетського народу".

За даними джерел, промова президента і відмова сім'ї від всього майна націлена на те, щоб Вища рада збройних сил врахувала це при розгляді питання про амністію йому і його дружині, здоров’я яких у поганому стані, а також синам Гамалю і Алі.

Зазначимо, що думки єгиптян про долю Мубарака і його дружини розділилися. Одні вимагають суду над колишнім президентом аж до страти, інші вважають, що він гідний поваги і спокою на старості років як літня людина і як єгиптянин, які зробили чимало для своєї країни.

Читайте також:

Дружина Мубарака пожертвувала своє майно народу Єгипту

Єгипетська армія розкрила таємниці революції та повалення Мубарака

Швейцарія заморозила мільярд доларів Каддафі та Мубарака

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: