Мубарак звернувся до Єгипту: історія розсудить, хто був правий

Мубарак наголосив, що 30 років воював за Єгипет і боровся за його суверенітет, а історія розсудить - хто був правий.

Президент Єгипту Хосні Мубарак, який перебуває при владі 30 років і збирався висуватися на шостий термін, заявив, що не має наміру залишати Єгипет і після своєї відставки.

"Хосні Мубарак, який говорить з вами сьогодні, гордий за те, чого йому вдалося досягти за роки служіння Єгипту і його народу. Це моя країна. Тут я жив, боровся і захищав цю землю, її незалежність та її інтереси, і я помру на цій землі", - наголосив президент в зверненні по Національному телебаченню.

Мубарак також звинуватив опозицію у зриві діалогу з владою, який міг би повернути стабільність і безпеку країни.

"Співгромадяни, я виступив з ініціативою і створив новий уряд, з новими пріоритетами, які відповідають вимогам нашого народу, і закликав віце-президента почати переговори з усіма політичними силами", - сказав він.

За його словами, політичний діалог влади з опозицією повинен був торкнутися питань політичних і демократичних реформ, конституційних поправок.

Глава Єгипту також зазначив, що народні демонстрації перетворилися з "високої прояви свободи слова і демократії в зіткнення, до яких підбурюють прагнучі до ескалації політичні сили". При цьому президент висловив упевненість, що Єгипет вийде із кризи ще більш сильним і стабільним, більш впевненим і більш згуртованим.

"Я багато років боровся за Єгипет, час покаже, чи приніс я своїй країні користь", - сказав Мубарак.

Зазначимо, глава Єгипту також заявив, що не висуватиметься на шостий термін президентства, і у вересні піде.

Мубарак, якому вже 82 роки, зійшов на свою посаду після того, як ісламісти розстріляли його попередника Анвара Садата на військовому параді в 1981 році, і править вже 30 років.

Все про ситуацію в Єгипті читайте тут.

Читайте також:

Мубарак обіцяв провести політичні реформи до виборів

В Каїрі мільйон людей висунули Мубараку ультиматум

WikiLeaks: революцію в Єгипті влаштували США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: