Мубарака і синів судитимуть у серпні

Стосовно них буде висунуто звинувачення у вбивствах опозиціонерів під час заворушень у січні-лютому, а також у незаконному збагаченні

Процес над колишнім президентом Єгипту Хосні Мубараком і його синами Гамалем і Алою розпочнеться 3 серпня. Про це повідомило у середу міністерство юстиції Єгипту.

Стосовно них буде висунуто звинувачення у вбивствах опозиціонерів під час заворушень у січні-лютому, а також у незаконному збагаченні. Процес буде вести один із районних судів Каїра.

У той же час єгипетська газета "Аль-Ахрам" повідомляє, що з міркувань безпеки процес може розпочатися в єгипетському місті Шарм-еш-Шейху, в одній із лікарень якого знаходиться Мубарак.

Напередодні група експертів-медиків зробила висновок про те, що стан здоров'я Х.Мубарака не дозволяє перевести його до каїрської в'язниці.

"Комітет вирішив не вивозити пацієнта з Шарм-еш-Шейха, вивчивши його історію хвороби і стан устаткування у лікарні каїрської тюрми "Тора", - повідомляється у заяві.

У ній наголошується, що у каїрській лікарні немає медичного обладнання, яке дозволяє прийняти пацієнта, стан здоров'я якого оцінюється як критичний і нестабільний.

Члени комітету дійшли висновку, що екс-президент перебуває у депресії, у нього проблеми з серцем, а також ослаблені м'язи. Окрім того, він потребує сторонньої допомоги, аби встати з ліжка.

У прокуратурі заявили про те, що 83-річний Мубарак періодично впадає у безпам'ятство через проблеми з кровообігом і низьким кровоносним тиском. Окрім того, у нього переривчасте серцебиття, що може призвести до серцевого нападу.

У даний час екс-президент утримується під арештом у лікарні Шарм-еш-Шейха. Його було госпіталізовано після того, як він переніс інфаркт.

Читайте також:

У каїрській в’язниці допитали синів Мубарака

Мубарака та його синів віддали під суд за вбивства і корупцію

Військові Єгипту відмовилися амністувати Мубарака і його сім'ю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: