Мубарака та його синів віддали під суд за вбивства і корупцію

Генпрокуратура Єгипту висунула обвинувачення колишньому президенту Хосні Мубараку та двом його синам у масових вбивствах під час революції.

Колишній президент Єгипту Хосні Мубарак і двоє його синів постануть перед судом за обвинуваченнями у вбивстві учасників акцій протесту та корупції.

Офіційні обвинувачення Мубараку та його синам Алаа і Гамалю висунула Генпрокуратура Єгипту.

За даними слідчих, під час лютневих зіткнень демонстрантів з поліцією в Каїрі загинули не менше 800 мирних мешканців. Відповідальність за це, на думку прокурорів, несе Мубарак і його сини.

Раніше проти Хосні Мубарака і його дружини Сюзанни також були висунуті обвинувачення в незаконному збагаченні під час майже 30-річного перебування при владі.

Повідомляється, що генпрокурор Єгипту вже ухвалив рішення про передачу кримінальних справ проти Мубарака і його сім'ї до суду.

Зараз 83-річний Хосні Мубарак перебуває під вартою в лікарні в Шарм-ель-Шейху, його сини Алаа і Гамаль - у в'язниці в Каїрі. Його дружина Сюзанна також була заарештована, але пізніше її відпустили під заставу.

Колишній президент позбувся своєї посади 11 лютого, коли пішов у відставку під тиском мільйонів людей, які вийшли на акції протесту. Після революції в Єгипті почалися судові процеси над найближчими сподвижниками Мубарака.

Читайте також:

Дружина Мубарака пожертвувала своє майно народу Єгипту

83-річний Мубарак знепритомнів після чотирьох годин допиту

Єгипетська армія розкрила таємниці революції та повалення Мубарака

У Єгипті винесений перший смертний вирок учаснику розправи над демонстрантами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: