Мубараку заборонили залишати Єгипет

Раніше тимчасова влада Єгипту вже накладала обмеження на пересування високопоставлених чиновників, однак про Мубарака мова не йшла.

 Влада Єгипту заборонила колишньому президенту країни Хосні Мубараку та членам його сім'ї покидати країну. Також накладено арешт на всі рахунки Мубарака і його родичів.

Як повідомлялося, Єгипет домагався арешту зарубіжних рахунків колишнього президента. Відомо, що Мубарак вивів у швейцарські банки кілька десятків мільйонів доларів.

Раніше тимчасова влада Єгипту вже накладала обмеження на пересування високопоставлених чиновників, у тому числі і колишніх членів уряду, однак про Мубарака мова не йшла. Крім самого колишнього президента і його дружини Сузанни, заборона на виїзд з Єгипту торкнулася також синів Мубарака Аля і Гамаля та їх дружин.

Мубарак після своєї відставки відправився жити в свій маєток в Шарм-ель-Шейху. За деякими відомостями, його дружина і молодший син Гамаль залишили Єгипет і знаходяться в даний час у Швейцарії.

Нагадаємо, Мубарак залишив пост президента Єгипту 11 лютого 2011 після тритижневих маніфестацій на вулицях Каїра та інших міст. В даний час влада в країні належить Верховній раді збройних сил, який планує підготувати умови для передачі влади демократично обраному лідеру.

Читайте також:

Військова влада Єгипту заборонила акції протесту

Туроператори відновили рейси у Єгипет

У Каїрі тисячі людей зібралися на "Марш перемоги"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: