Мультяшний Пєсков і меми про "економічно невигідно". Як юзери глузують з російської влади через пожежі у Сибіру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До проблеми пожеж намагаються привернути увагу всього людства.

У Сибіру палає майже три мільйони гектарів лісу. Триває це вже тиждень, і через бездіяльність російських урядовців ситуація стає дедалі гіршою.

Користувачі обурені цим - у соцмережах гостро критикують владу та намагаються привернути увагу до проблеми.

Юзери висміюють непереконливі спроби влади вдавати, що все під контролем, а також миттєве "перевзування" чиновників, які зважили на проблему лише коли президент РФ Володимир Путін зробив заяву про це - спромігся він на це аж через тиждень від початку пожеж.

"Після пожежі взагалі незрозуміло, хто ліс знищив: стихія чи наші китайські партнери", - каже намальований Пєсков. "Прекрасний тест на патріотизм: для справжнього патріота дим батьківщини має бути солодким та приємний... Від диму комарів набагато менше... Без зброї пів світу змусили плакати, чхати та кашляти", - продовжує він у саркастичному відеоролику. 

Окремо користувачі висміюють засоби, якими країна, відома своїми "духовними скріпами", намагається боротися з пожежею. А також типову для РФ звичку шукати винних в усіх проблемах деінде. 

Все силы, как видим, брошены на тушение.

Опубліковано Роисся24 Четвер, 1 серпня 2019 р.

Снова Обама!

Опубліковано Роисся24 Середа, 31 липня 2019 р.

Стала справжнім мемом цинічна фраза про "економічну невигідність" приборкання вогню у Сибіру.

 Водночас у соцмережах запустили хештег #SaveSiberiaForesْts. За ним можна побачити більш серйозні пости - люди намагаються привернути увагу всього світу до цієї проблеми. 

 Ми не можемо мовчати. Кожен з нас - засіб масової інформації.

Привіт, людство. Легені нашої Землі, ліси Сибіру, палають, і російська влада навіть не намагається їх врятувати... Зараз люди мають об'єднатися та змусити владу робити хоч щось! Я звертаюся до кожного в світі: SOS.  

Жодних фільтрів, жодного фотошопу, жодної допомоги, жодного занепокоєння. Чи люди ми?

 Тим часом дим від пожеж розповсюджується все далі: він подолав східну частину Росії і тепер його видно на Алясці. Він також простягнувся вздовж узбережжя Канади та навіть досяг таких американських міст як Ванкувер та Сіетл. Загалом у Сибіру палає майже три мільйони гектарів лісу. Це приблизно сягає площі Бельгії, а також дорівнює площам 11 Люксембургів та понад 30 Києвів.

Допомогу у гасінні пожеж президенту РФ Володимиру Путіну вже запропонував американський президент Дональд Трамп. Але влада РФ збирається викликати штучні дощі для гасіння пожежі. Опади будуть викликані за допомогою запуску в хмари спеціальних піропатронів з йодистим сріблом. Долучаються до боротьби з пожежею ще й шамани.

Відео Трамп запропонував Путіну допомогти загасити лісові пожежі у Сибіру

Путін за пропозицію подякував, але від допомоги відмовився. Певен - впораються своїми силами. На боротьбу зі стихією направили понад три тисячі рятувальників, долучили і військову авіацію. Але  вогонь продовжує поширюватись Сибірськими лісами, палає понад 3,5 тисячі гектарів зелених насаджень.

Трамп запропонував Путіну допомогти загасити лісові пожежі у Сибіру

Залиште свій коментар

Вибір редакції