Муніципалітет Данії перейде на чотириденний робочий тиждень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дискусії щодо чотириденного робочого тижня тривають вже кілька років.

В данському муніципалітеті Одшерред перейдуть на чотириденний робочий тиждень для своїх працівників.

Про це пише The Local.

Керівник відділу муніципалітету щодо роботи з персоналом Кірстен Лунд Марквардсен заявила, що три вихідних у співробітників з'являться вже з цього тижня.

Протягом трьох років у місцевій раді розглядали різні ініціативи щодо скорочення робочого тижня. У жителів міста буде можливість зв'язатися з співробітниками муніципалітету в неробочий час у робочі дні.

"Представники громадськості зможуть дзвонити раніше і пізніше в робочий день через те, що ми закриті в п'ятницю. Це повинно поліпшити якість муніципальних послуг і надати нашим співробітникам додатковий вихідний", - сказала Марквардсен.

Нагадаємо, на Всесвітньому економічному форумі, який пройшов у Швейцарії, експерти закликали задуматися про скорочення кількості робочих днів на тижні. Фахівці проаналізували: якщо людина, замість п'яти днів, буде працювати чотири, її працездатність буде більш ефективною.

Відео Перехід на чотириденний робочий тиждень: чи реально це в Україні

Працювати менше, щоб щоб жити краще. Науковці провідних університетів світу на форумі у Давосі заявили, що людство потерпає від браку щастя. І виправити ситуацію цілком здатен - чотириденний робочий тиждень. 

Перехід на чотириденний робочий тиждень: чи реально це в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції